> Inne > Nasze reprezentacje
MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
REPREZENTACJA MAZOWSZA
1999
SEZON 2014-2015
SZTAB SZKOLENIOWY NA SEZON 2014-2015
- I trener: SEBASTIAN RYBAK

- Asystenci: Maciej Daszkiewicz, Łukasz Glista

- Trener bramkarzy: Damian Politański
- Kierownik: Filip Chmiel
- Opieka medyczna: Mikołaj Biljenko
WYKAZ ZAWODNIKÓW ROCZNIK 1999 cz.1
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
Data urodz.
Pozycja w reprezentacji
MOSSM
1
MAJECKI
RADOSŁAW
LEGIA WARSZAWA
16.11.99
Bramkarz
2
BUŁKA
MARCIN
ESCOLA WARSZAWA
10.04.99
Bramkarz
TAK
3
ŚMIGIELSKI
JAN
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
17.12.99
Bramkarz
4
ZIĘBA
ADRIAN
BROŃ RADOM
04.01.99
Bramkarz
5
BARAN
PATRYK
MUKS PIASECZNO
28.08.99
Obrońca
TAK
6
BONDARENKO
MATEUSZ
LEGIA WARSZAWA
18.08.99
Obrońca
7
JANUSZ
MIKOŁAJ
ESCOLA WARSZAWA
01.03.99
Obrońca
TAK
8
JÓŹWICKI
MATEUSZ
POLONIA WARSZAWA
14.01.99
Obrońca
9
KUTYŁA
KACPER
BROŃ RADOM
03.03.99
Obrońca
10
MICHALAK
MICHAŁ
POGOŃ SIEDLCE
06.04.99
Obrońca
11
POTRZEBOWSKI
KAROL
LEGIA WARSZAWA
07.06.99
Obrońca
12
ROMAŃSKI
PATRYK
LEGIA WARSZAWA
19.01.99
Obrońca
13
RYBAK
ADRIAN
MUKS PIASECZNO
02.01.99
Obrońca
TAK
14
SOKOŁOWSKI
SZYMON
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
03.09.99
Obrońca
TAK
15
WOJTYSIAK
OSKAR
LEGIA WARSZAWA
07.11.99
Obrońca
16
PIECZYŃSKI
MACIEJ
BIAŁE ORŁY
05.09.99
Obrońca
17
ABUL
MAZLUM
POLONIA WARSZAWA
05.02.99
Pomocnik
18
BOLMOWSKI
MIKOŁAJ
POLONIA WARSZAWA
10.01.99
Pomocnik
19
FALISZEWSKI
BARTŁOMIEJ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
22.01.99
Pomocnik
TAK
20
KOŁODZIEJSKI
KACPER
POLONIA WARSZAWA
10.02.99
Pomocnik
WYKAZ ZAWODNIKÓW ROCZNIK 1999 cz.2
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
Data urodz.
Pozycja w reprezentacji
MOSSM
21
KOZAKIEWICZ
MICHAL
MUKS PIASECZNO
15.01.99
Pomocnik
TAK
22
KRAWCZYK
MARCIN
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
12.04.99
Pomocnik
23
ORLIK
KAMIL
LEGIA WARSZAWA
03.08.99
Pomocnik
24
RYMEK
BARTEK
LEGIA WARSZAWA
29.05.99
Pomocnik
25
SOBOLEWSKI
PRZEMYSŁAW
BROŃ RADOM
12.02.99
Pomocnik
26
SOŁODUCHA
ADRIAN
POLONIA WARSZAWA
03.01.99
Pomocnik
27
SZYMAŃSKI
MIKOŁAJ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
22.03.99
Pomocnik
TAK
28
SZYMAŃSKI
SEBASTIAN
LEGIA WARSZAWA
10.05.99
Pomocnik
29
BIESIADA
KONRAD
MOSIR MIŃS MAZ.
03.04.99
Pomocnik/Napastnik
30
OLSZEWSKI
BARTŁOMIEJ
LEGIA WARSZAWA
08.01.99
Pomocnik/Napastnik
31
STEPNOWSKI
DANIEL
KS LEGIONOVIA
08.03.99
Pomocnik/Napastnik
TAK
32
AUGUSTYNIAK
BARTEK
POLONIA WARSZAWA
07.06.99
Napastnik
33
BARCIAK
DOMINIK
POGOŃ SIEDLCE
10.03.99
Napastnik
34
NIEROBISZ
MATEUSZ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
24.04.99
Napastnik
TAK
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW POWOŁANYCH
  • LICZBA ZAWODNIKÓW POWOŁYWANYCH
    Z MOSSM: 10
  • LICZBA ZAWODNIKÓW POWOŁYWANYCH
    Z POZOSTAŁYCH KLUBÓW: 24
ILOŚĆ ROZEGRANYCH MINUT cz.1

Liczba minut Rezerwowi
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
Data urodz.
Pozycja w klubie
1
MAJECKI
RADOSŁAW
LEGIA WARSZAWA
16.11.99
Bramkarz
80
2
ZIĘBA
ADRIAN
BROŃ RADOM
04.01.99
Bramkarz
0
1
3
POTRZEBOWSKI
KAROL
LEGIA WARSZAWA
07.06.99
Obrońca
160
4
KUTYŁA
KACPER
BROŃ RADOM
03.03.99
Obrońca
10
5
PIECZYŃSKI
MACIEJ
BIAŁE ORŁY
05.09.99
Obrońca
160
6
BARAN
PATRYK
MUKS PIASECZNO
28.08.99
Obrońca
65
7
SOKOŁOWSKI
SZYMON
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
03.09.99
Obrońca/Pomocnik
9
8
ABUL
MAZLUM
POLONIA WARSZAWA
05.02.99
Pomocnik
86
9
SOŁODUCHA
ADRIAN
POLONIA WARSZAWA
03.01.99
Pomocnik
34
10
ORLIK
KAMIL
LEGIA WARSZAWA
03.08.99
Pomocnik
201
11
RYMEK
BARTEK
LEGIA WARSZAWA
29.05.99
Pomocnik
198
12
SZYMAŃSKI
MIKOŁAJ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
22.03.99
Pomocnik
0
1
13
FALISZEWSKI
BARTŁOMIEJ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
22.01.99
Pomocnik
163
ILOŚĆ ROZEGRANYCH MINUT cz.2

Liczba minut Rezerwowi
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
Data urodz.
Pozycja w klubie
14
KOŁODZIEJSKI
KACPER
POLONIA WARSZAWA
10.02.99
Pomocnik
0
1
15
SOBOLEWSKI
PRZEMYSŁAW
BROŃ RADOM
12.02.99
Pomocnik
0
1
16
BOLMOWSKI
MIKOŁAJ
POLONIA WARSZAWA
10.01.99
Pomocnik
59
17
MICHALAK
MICHAŁ
POGOŃ SIEDLCE
06.04.99
Obrońca(98r)
175
18
NIEROBISZ
MATEUSZ
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
24.04.99
Pomocnik/Napastnik
154
19
BUŁKA
MARCIN
ESCOLA WARSZAWA
10.04.99
Bramkarz
155
20
STEPNOWSKI
DANIEL
KS LEGIONOVIA
08.03.99
Pomocnik/Napastnik
240
21
JANUSZ
MIKOŁAJ
ESCOLA WARSZAWA
01.03.99
Pomocnik
0
1
22
OLSZEWSKI
BARTŁOMIEJ
LEGIA WARSZAWA
08.01.99
Napastnik
80
23
AUGUSTYNIAK
BARTEK
POLONIA WARSZAWA
07.06.99
Napastnik
46
24
RYBAK
ADRIAN
MUKS PIASECZNO
02.01.99
Pomocnik
0
1
25
ŚMIGIELSKI
JAN
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
17.12.99
Bramkarz
5
26
SZYMAŃSKI
SEBASTIAN
LEGIA WARSZAWA
10.05.99
Pomocnik
65
ILOŚĆ ROZEGRANYCH MINUT cz.3

Liczba minut Rezerwowi
Lp.
Nazwisko
Imię
Klub
Data urodz.
Pozycja w klubie
27
BONDARENKO
MATEUSZ
LEGIA WARSZAWA
18.08.99
Obrońca
152
28
WOJTYSIAK
OSKAR
LEGIA WARSZAWA
07.11.99
Obrońca
70
29
BARCIAK
DOMINIK
POGOŃ SIEDLCE
10.03.99
Pomocnik
25
30
BIESIADA
KONRAD
MOSIR MIŃS MAZ.
03.04.99
Pomocnik/Napastnik
40
31
KOZAKIEWICZ
MICHAL
MUKS PIASECZNO
15.01.99
Pomocnik
92
32
ROMAŃSKI
PATRYK
LEGIA WARSZAWA
19.01.99
Obrońca
80
33
KRAWCZYK
MARCIN
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
12.04.99
Pomocnik
36
34
JÓŹWICKI
MATEUSZ
POLONIA WARSZAWA
14.01.99
Pomocnik
0
1
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW Z KLUBÓW
W 18 MECZOWYCH (3 SPOTKANIA)

Klub
Ilość powołań na 3 mecze
LEGIA WARSZAWA
14
MKS ZNICZ PRUSZKÓW
12
POLONIA WARSZAWA
7
POGOŃ SIEDLCE
5
MUKS PIASECZNO
4
BIAŁE ORŁY
3
ESCOLA WARSZAWA
3
KS LEGIONOWIA
3
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
BROŃ RADOM
1
54
CZAS GRY ZAWODNIKÓW
Z POSZCZEGÓLNYCH KLUBÓW
WYNIKI I STRZELCY
31.09.2014 Mazowiecki ZPN - Podlaski ZPN
1-0
1-0 Rymek 77’

15.10.2014 Warminsko - Mazurski ZPN - Mazowiecki ZPN
1-4
1-0 Orlik 25’
1-2 Rymek 46’
1-3 Bondarenko 48’
1-4 Bondarenko 68’

30.10.2014 Łódzki ZPN - Mazowiecki ZPN
1-0
TABELA
Lp
NAZWA
MECZE
PUNKTY
GOLE
1.
ŁÓDŹ
3
9
14-1
2.
MAZOWSZE
3
6
5-2
3.
WARMIA
3
1
2-10
4.
PODLASIE
3
1
0-8
PLANY NA ROK 2015
- 19.03.2015 – sparing Świętokrzyski ZPN

- 01.04.2015 – sparing Lubelski ZPN

- Permanentna analiza obserwowanych zawodników

- Trzy mecze eliminacji Mistrzostw Polski

- Finały – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
REPREZENTACJA MAZOWSZA
2000
SEZON 2014-2015
SZTAB SZKOLENIOWY
- I trener: Zbigniew Kowalski
- Asystenci: Konrad Dousa
- Kierownik: Arkadiusz Szulc
Kadra po meczu eliminacyjnym
z ŁZPN w Zgierzu
ZAWODNICY POWOŁYWANI
NA ELIMINACJE cz. 1
BRAMKARZE:
1. Białoruski Filip (Legia Warszawa)
2. Knut Jakub (Polonia Warszawa)
OBROŃCY:
1.Walukiewicz Sebastian (Legia Warszawa)
2.Gładysz Michał (Legia Warszawa)
3.Cybulski Piotr (Naprzód Brwinów) MOSSM
4.Ratajczyk Franciszek (Znicz Pruszków) MOSSM
5.Grzybiak Erwin (KOSA Konstancin) MOSSM
6.Kukułowicz Bartek (Znicz Pruszków)
ZAWODNICY POWOŁYWANI
NA ELIMINACJE cz.2
POMOCNICY:
1.Sinior Jakub (Legia Warszawa)
2.Bieńkowski Olaf (Wisła Płock)
3.Neuman Mikołaj (Legia Warszawa)
4.Dziuba Kacper (Legia Warszawa)
5.Dziełak Filip (KOSA Konstancin) MOSSM
6.Karbownik Kryspin (Polonia Warszawa)
7.Jóźwiak Jakub (Polonia Warszawa)
8.Bartosik Szymon (Znicz Pruszków) MOSSM
9.Ostrowski Kacper (Legia Warszawa
10.Kisły Dawid (Legia Warszawa)
NAPASTNICY:
1.Szwed Mateusz (Legia Warszawa)
2.Ciupak Patryk (Radomiak Radom) MOSSM
3.Kokoszewski Wojciech (SEMP Ursynów)
Wyniki meczów eliminacyjnych rundy jesiennej
- MZPN – PODLASKI ZPN 3-1
Bramki: SZWED - 2, DZIUBA
- WMZPN- MZPN 2-2
Bramki: SINIOR - 2
- ŁZPN - MZPN 1-2
Bramki: KOKOSZEWSKI, NEUMAN
Tabela po rundzie jesiennej
1. MAZOWIECKI ZPN
7
br. 7-4
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIM ZPN
5
br. 5-4
3. ŁÓDZKI ZPN
4
br. 7-5
4. PODLASKI ZPN
0
br. 2-8
Podstawowa „11” rundy jesiennej
SYSTEM 1 - 4 - 3 - 3
1

BIAŁORUSKI
6

KARBOWNIK
9

SZWED
3

GŁADYSZ
4

WALUKIEWICZ
8

SINIOR
10

KOKOSZEWSKI
7

NEUMAN
11

BIEŃKOWSKI
2

RATAJCZYK
5

KUKUŁOWICZ
Najlepsi zawodnicy
jesiennych meczów
Walukiewicz Sebastian
Sinior Jakub
Kokoszewski Wojciech
DOBRE WYSTĘPY W KADRZE MAZOWSZA ZAOWOCOWAŁY POWOŁANIAMI DO REPREZENTACJI POLSKI U-15
Zawodnicy powołani do kadry Polski U-15
BIEŃKOWSKI
SZWED
NEUMAN

SINIOR

WALUKIEWICZ
PLANY NA ROK 2015
  • konsultacja marzec - kwiecień 2015

  • obserwacja meczów ligowych i selekcja zawodników

  • trzy mecze eliminacyjne (rewanże)

  • ew. udział w turnieju finałowym - lipiec

MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
REPREZENTACJA MAZOWSZA
2001
SEZON 2014-2015
SZTAB SZKOLENIOWY
- I trener: Ariel Jakubowski

- Asystent: Michał Kaleta

- Trener bramkarzy: Konrad Gołaszewski

- Kierownik: Jakub Witkowski
ZAWODNICY POWOŁANI NA MECZE ELIMINACYJNE cz. 1
BRAMKARZE:
1. Jakub Sapalski (Gwardia Warszawa)
2. Jan Jurczak (Escola Warszawa)
3. Jakub Krajewski (Unia Warszawa) MOSSM
4. Filip Wietrzyński (Broń Radom)
OBROŃCY:
1. Mateusz Szyszkowski (Legia Warszawa)
2. Konrad Matuszewski (Legia Warszawa))
3. Konik Patryk (Legia Warszawa)
4. Szulc Szymon (Wilga Garwolin) MOSSM
5. Adrian Dudziński (Żyrardów) MOSSM
6. Michał Starostka (Żyrardów)
7. Jacek Lewandowski (Legionovia) MOSSM
8. Michał Stachniuk (Gwardia Warszawa)
ZAWODNICY POWOŁANI NA MECZE ELIMINACYJNE cz. 2
POMOCNICY:
1. Łukasz Łakomy (Legia Warszawa)
2. Damian Sędzikowski (Legia Warszawa)
3. Jakub Krasa (Legia Warszawa)
4. Daniel Bogucki (Naprzód Brwinów) MOSSM
5. Maciej Kraśniewski (Unia Warszawa) MOSSM
6. Kacper Ciesielski (Kosa Konstancin)
7. Filip Prochowski (Józefovia Józefów)
8. Nowakowski Jakub (Radomiak Radom)
9. Filip Mieszkowski (Escola Warszawa)
10. Krzysztof Salak (PAF Płońsk) MOSSM
NAPASTNICY:
1. Mateusz Leszczuk (Legia Warszawa)
2. Patryk Jakubczyk (Znicz Pruszków)
WYNIKI MECZÓW ELIMINACYJNYCH
- PODLASKI ZPN - MZPN 0-2
Bramki: Bogucki, Jakubczyk
- MZPN – WARM.-MAZ. ZPN 3-0
Bramki: Leszczuk, Sędzikowski, Jakubczyk
- MZPN - ŁÓDZKI ZPN 2-2
Bramki: Lewandowski, Starostka
- TABELA:
Drużyna
P-kty
B-ki
MZPN
7
7-2
Łódzki ZPN
5

Podlaski ZPN
3

War.-Maz. ZPN
1

W meczach eliminacyjnych wzięło udział 23 zawodników z 14 klubów województwa mazowieckiego. Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy powołani z Legii Warszawa oraz z MOSSM (po 7 zawodników).


Wyróżniającymi zawodnikami naszej drużyny byli: Jakub Sapalski (Gwardia), Adrian Dudziński (Żyrardów MOSSM) oraz Damian Sędzikowski i Łukasz Łakomy (Legia).

PLANY NA RUNDĘ REWANŻOWĄ WIOSNA 2015
  • Marzec 2014 konsultacja szkoleniowa


Trzy mecze eliminacyjne:
  • Kwiecień 2015 Podlaski ZPN (dom)
  • Kwiecień 2015 Warm.-Mazurski ZPN (wyjazd)
  • Maj 2015 Łódzki ZPN (wyjazd)
SZTAB SZKOLENIOWY NA RUNDĘ REWANŻOWĄ
- I trener: Ariel Jakubowski

- Asystent: Michał Kaleta

- Trener bramkarzy: Konrad Gołaszewski

- Kierownik: Jakub Witkowski
PLANY NA ROK 2015
  • Marzec 2015 – konsultacja szkoleniowa

  • Obserwacja meczów drużyn klubowych

  • Selekcja

  • Trzy mecze eliminacji Mistrzostw Polski

  • Ew. udział w turnieju finałowym

MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
REPREZENTACJA MAZOWSZA
2002
SEZON 2014-2015
SZTAB SZKOLENIOWY NA SEZON 2014-2015
- I trener: Tomasz Citkowicz

- Asystenci: Michał Wójcik, Maciej Bykowski

- Kierownik: Albert Citkowicz
- Szef sztabu medycznego: Jarek Frackiewicz
RANKING ZAWODNIKÓW
ROCZNIK 2002 cz. 1
BRAMKARZE:
1. Kacper Tobiasz (SEMP Ursynów)
2. Adam Katnaji (Varsovia Warszawa)
3. Maciej Sudoł (UKS Ursus)
4. Kuba Sobolewski (MEWA MIŃSK MAZOWIECKI)
5. Bartosz Jaźwiński (SEMP Ursynów)
OBROŃCY:
1. Piotr Niemyjski (Znicz Pruszków)
2. Hubert Sobieraj (Znicz Pruszków)
3. Kuba Kamiński (Legia Warszawa
4. Ariel Mosór 03 (Unia Warszawa)
5. Jakub Kurpiewski (Świt Nowy Dwór)
6. Jerzy Munik (Legia Warszawa)
7. Grzegorz Skrzos (Legia Warszawa)
8. Jakub Król (Kosa Konstancin)
9. Kacper Skrętowski (Semp Ursynów)
RANKING ZAWODNIKÓW
ROCZNIK 2002 cz. 2
POMOCNICY:
1. Patryk Peda (Legia Warszawa)
2. Konrad Szałek (Legia Warszawa)
3. Mikołaj Rudnicki (Legia Warszawa))
4. Adam Ratajczyk (Znicz Pruszków)
5. Sebastian Ignacak (Legia Warszawa)
6. Arek Pyrka (Radomiak Radom)
7. Mikołaj Majer (Escola Barcelona)
NAPASTNICY:
1. Aleksander Stawiarz (Legia Warszawa)
2. Piotr Ziętara (Kosa Konstancin)
3. Jakub Włostowski (Znicz Pruszków))
4. Piotr Maj (Znicz Pruszków)
Jesień 2014
  • 01.10.2014 – Podlaski ZPN 1 – 0 Mazowiecki ZPN

Powołanych zostało 9 zawodników z Radomia, 5 z Płocka plus 4 zawodników z Warszawy. Na wcześniejszych meczach o punkty obecni byli jedynie: Arek Pyrka z Radomiaka oraz Ariel Mosór rocznik 2003 z Unii. Zarówno pod względem indywidualnym jak i zespołowym nasi zawodnicy wypadli słabo. Na dobrym poziomie zagrał Ariel Mosór – Unia, Skrętowski i Kowalski – Semp. Ten wyjazd był zorganizowany pod kątem obserwacji zawodników z Radomia oraz Płocka niestety ich postawa była nie zadowalająca.
Jesień 2014
  • 14.10.2014 – Mazowiecki 0 – 2 Warmińsko-Mazurski

Powołanych zostało 7 zawodników z OZPN Ciechanów-Ostrołęka, 6 z OZPN Siedlce plus 5 zawodników z Warszawy dojechało 4. Na wcześniejszych meczach o punkty obecny był jedynie: Adam Katnaji bramkarz z Varsovii. Zarówno pod względem indywidualnym jak i zespołowym nasi zawodnicy wypadli słabo. Na dobrym poziomie zagrał Adam Katnaji – Varsovia, Adam Ratajczyk - Znicz i Igor Łęczycki – Pogoń Siedlce. Ten wyjazd był zorganizowany pod kątem obserwacji zawodników z OZPN Ciechanów-Ostrołęka oraz z OZPN Siedlce. Postawa zawodników z tych ośrodków była nie zadowalająca.
Jesień 2014
  • 29.10.2014 – Mazowiecki 4 – 0 Łódzki

Na to spotkanie zostało powołanych najlepszych 18 zawodników z Warszawy według mojej opinii połowa to trzon reprezentacji Mazowsza z poprzedniego sezonu. Na tej liście znalazło się najlepszych 3 zawodników z poprzednich dwóch gier kontrolnych. Mosór 03 (Unia), Skrętowski (Semp), Katnaji (Varsovia). Zabrakło na meczu jedynie kontuzjowanego Patryka Pedy kapitana i najlepszego zawodnika kadry z poprzedniego sezonu. W tym spotkaniu wszyscy zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony. Poziom umiejętności: technicznych, taktycznych oraz przygotowanie mentalne tych zawodników jest na dużo wyższym poziomie niż młodych piłkarzy z innych ośrodków na Mazowszu.
Jesień 2014
  • Podsumowując:

Tej jesieni w 2 trudnych spotkaniach sprawdziliśmy:
9 – zawodników z OZPN Radom
7 – zawodników z OZPN Ciechanów-Ostrołęka
5 - zawodników z OZPN Płock
6 – zawodników z OZPN Siedlce
Cieszy fakt, że wszystkie reprezentacje z jakimi graliśmy grały w swoich personalnie najsilniejszych składach. Dzięki czemu w spotkaniach z silnymi rywalami mogliśmy przyjrzeć się przydatności zawodników do Reprezentacji.
MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
Turniej o puchar Prezesa
Podsumowanie
SZTAB SZKOLENIOWY
- I trener: Tomasz Citkowicz

- Asystenci: Michał Wójcik, Maciej Bykowski

- Kierownik: Albert Citkowicz

Podsumowanie wyników
1. Miejsce – Warszawa I – 23 punkty

2. Miejsce – Warszawa II – 20 punktów

3. Miejsce – Radom – 14 punktów

Za podium znalazły się reprezentacje: Siedlec, Płocka i Ciechanowa/Ostrołęki.
Miejsca w poszczególnych turniejach
  • Rocznik 2002:
  • 1. miejsce Warszawa I
  • 2. miejsce Warszawa II
  • Rocznik 2003:
  • 1. miejsce Warszawa I
  • 3. miejsce Warszawa II
  • Rocznik 2004:
  • 1. miejsce Warszawa I
  • 2. miejsce Warszawa II
  • Rocznik 2005:
  • 1. miejsce Warszawa II
  • 2. miejsce Warszawa I
Ilość zawodników z poszczególnych klubów
- Legia Warszawa – 16 zawodników
- Kosa Konstancin – 15 zawodników
- Escola Barcelona – 14 zawodników
- Znicz Pruszków – 11 zawodników
- Ursus Warszawa – 5 zawodników
- Champion Warszawa – 5 zawodników
- Semp Ursynów – 5 zawodników
- Dolcan Ząbki – 4 zawodników
- Gwardia Warszawa – 4 zawodników
- Chlebnia – 4 zawodników
- Varsovia Warszawa – 3 zawodników
- Victoria Sulejówek – 3 zawodników
- Polonia Warszawa – 3 zawodników
- Białe Orły, Polonez , Świt Nowy Dwór, Unia, Piaseczno – 2 zawodników
- Legion , Olimpia, SF Warszawa, Ursus 2002, Agape, Nowa Wieś – po 1 zawodniku
Najlepiej wypadli
- Rocznik 2005 – Walczak, Piotrowski ( Legia), Jaszczuk (Kosa), Zubek (Champion), Składowski (Ursus), Murawski (Gwardia), Janik (Chlebnia) oraz dwóch zawodników rok młodszych 2006 Złotkowski i Krzyśków (Kosa)
- Rocznik 2004 – Kowalczyk ( Dolcan), Popów (Kosa), Koperski, Zieliński (Escola), Kucharski (SF Warszawa), Derlatka ( Victoria Sulejówek)
- Rocznik 2003 – Ariel Mosór ( Unia), Wiktor Żurawski (Kosa), Fryderyk Gerbowski, Staś Popiel (Escola), Wielgosz ( SEMP), Grzegorzewski (Polonia), Lenczewski ( Victoria Sulejówek), Kowalski, Niesłuchowski, Wysocki (Legia)
- Rocznik 2002 – Cała Warszawa I na wysokim poziomie plus z II, Sobieraj, Kurpiewski, Majer, Paul, Handzlik, Skrzos
Ciekawostki
W turnieju dla rocznika 2005 U-10 wzięło udział 5 zawodników z Kosy Konstancin z rocznika 2006. Wszyscy byli ważnymi zawodnikami w swoich zespołach i zdobywali bramki oraz mieli asysty dla swoich drużyn najwięcej bramek z najmłodszych zawodników zdobył: Maks Krzyśków 3 bramki i 3 asysty.

Nasze reprezentacje Warszawa I i Warszawa II we wszystkich kategoriach wiekowych grały na dwa składy i w każdym meczu zawodnicy spędzali na boisku równo po 7,5 minuty. Inne reprezentacje zmieniały zawodników po jednym. Zostawiając na boisku przez całe spotkania po kilku najważniejszych zawodników.

W każdym meczu reprezentacje Warszawy były zespołami lepszymi od przeciwników a zawodnicy z naszego okręgu posiadali przewagę w umiejętnościach piłkarskich nad młodymi piłkarzami z innych okręgów.
MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
REPREZENTACJA MAZOWSZA
2002/2003
SEZON 2014-2015
SZTAB SZKOLENIOWY NA SEZON 2014-2015
- I trener: ANGLART MACIEJ

- Asystent: SZYBIŃSKA AGNIESZKA

- Kierownik: ŚLIWIŃSKI TOMASZ

RANKING ZAWODNICZEK
ROCZNIK 2002/2003 cz. 1
BRAMKARZE:
1. GRZYB NATALIA (KS ZAMŁYNIE RADOM)
2. RÓŻYCKA JULIA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
OBROŃCY:
1. WILCZEWSKA OLIWIA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
2. PŁATEK JAGODA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
3. GIĘTKOWSKA ZOFIA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
4. SOKOŁOWSKA DARIA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
5. ZIELIŃSKA KLAUDIA (UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI)
6. WRZESIŃSKA MARIA (UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI)
RANKING ZAWODNICZEK
ROCZNIK 2002/2003 cz. 2
POMOCNICY:
1. SASAL JULIA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
2. PARUSZEWSKA MARIANNA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
3. GOLIŃSKA ZUZANNA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
4. KATOWICZ OLIWIA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
5. WOŁCZYŃSKA PAULINA (SPORTOWA CZWÓRKA RADOM)
6. MAZURKIEWICZ JULITA (SPORTOWA CZWÓRKA RADOM)
7. MALINOWSKA WIKTORIA (UKS MAZOVIA GRODZISK)
NAPASTNICY:
1. ŻOŁĄDKIEWICZ WIKTORIA (UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI)
2. DUCAL DOMINIKA (MUKS PRAGA WARSZAWA)
3. KAROŃ KLARA (SPORTOWA CZWÓRKA RADOM)
PLANY NA NOWY SEZON
Trzy mecze mistrzowskie

  • MZPN - WarmińskoMazurski 0-0

  • MZPN - KUJAWSKO POMORSKI ZPN 3-0

  • MZPN - PODLASKI ZPN 7-0
PLANY NA ROK 2015
  • Stała kontorla zawodniczek (również kandydujacych do kadry)

  • Sparing MZPN – Lubelski ZPN

  • Trzyt mecze rewanżowe Mistrzostw Polski

  • Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski

  • Finały Ogólnopolski
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

 

Do pobrania:
Tabele - sezon 2016/2017
WYNIKI KADR Mazowsza  Jesień 2015
Mazowiecki
Związek
Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
Faks: 22 827-49-79
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
E-mail: marketing@mzpn.pl
    Rzecznik Prasowy   tel: 600-956-156
E-mail: jacek.sowa@mzpn.pl
Partner Techniczny:
Partnerzy:
Chcesz żeby znalazło się tu Twoje logo? Skontaktuj się z nami.
Odsłony: 14204435
Odwiedziny: 3308996
Statystyki prowadzone są od 10.01.2013 roku.
Copyright © 2012 - 2017 Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Łukasz Ciupek (lukasz.ciupek@gmail.com) 3razyW.