8 marca 2024

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie, Z okazji Dnia Kobiet, w imieniu swoim oraz całego Zarządu i wszystkich pracowników Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, chciałbym serdecznie życzyć wszystkim kobietom zaangażowanym w piłkę nożną na Mazowszu, zarówno grającym, trenującym, jak i współtworzącym nasze piękne środowisko, wszystkiego najlepszego! Wasza determinacja, pasja i zaangażowanie są…

Szanowne Panie,

Z okazji Dnia Kobiet, w imieniu swoim oraz całego Zarządu i wszystkich pracowników Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, chciałbym serdecznie życzyć wszystkim kobietom zaangażowanym w piłkę nożną na Mazowszu, zarówno grającym, trenującym, jak i współtworzącym nasze piękne środowisko, wszystkiego najlepszego!

Wasza determinacja, pasja i zaangażowanie są niezastąpione dla rozwoju piłki nożnej w naszym regionie.

Dzięki Waszemu wkładowi, nasza piłka nożna staje się coraz bardziej dynamiczna, barwna i inspirująca. Wasza obecność i wysiłek sprawiają, że nasza społeczność staje się silniejsza i bardziej zróżnicowana.

Życzę Wam nie tylko sukcesów na boisku, ale także wiele radości, spełnienia oraz wsparcia w realizowaniu Waszych piłkarskich marzeń. Niech każdy dzień będzie dla Was okazją do wzrostu, rozwijania swoich umiejętności i budowania wspólnoty.

Dziękuję Wam za Waszą pasję i oddanie piłce nożnej oraz za to, że każdego dnia inspirujecie innych swoim przykładem.

Z serdecznymi życzeniami,

Sławomir Pietrzyk, Prezes Mazowiecki Związek Piłki Nożnej