MZPN
Zarząd
Statut
Komisje
Zespół ds. opiniowania i uzgadniania projektów
Zespół ds. przeciwdziałania nieuczciwym praktykom wstawiania do gry zawodników pod obcym nazwiskiem
Rozgrywki
TABELE I TERMINARZE | SEZON 2023/2024
Obsada sędziowska
Regulaminy
Zasady awansów i spadków
Ekwiwalenty sędziowskie
Bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich
Ramowy terminarz Rozgrywek MZPN | Jesień 2024/2025
Ramowy terminarz rozgrywek MZPN | Wiosna 2023/2024
Delegatury
Ciechanów
Płock
Radom
Siedlce
Mapa Klubów Kobiecych
Trenerzy
Licencje trenerskie
Kursy trenerskie
Szkolenia
Kadry
Aktualności
Puchar PZPN im. I. Półtorak U-15- dziewczęta
Puchar PZPN im. K. Deyny U-14- chłopcy
Puchar PZPN im. K. Górskiego U-13- chłopcy
Kadry naborowe
Trenerzy kadr wojewódzkich
Mobilna AMO
Galeria
Do pobrania
TURNIEJE
Turnieje
Wydarzenia
Do pobrania
LOGO
Patronat
Wnioski o dotacje
WNIOSKI O ODZNACZENIA
Dokumenty związkowe
Multimedia
Lista substancji i metod zabronionych WADA
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI MZPN
EXTRANET
PRACA
Mapa Klubów Kobiecych
Home
/
Rozgrywki
/
Tabele i terminarze
I liga wojewódzka A1 Junior
I liga wojewódzka A2 Junior Grupa 1
I liga wojewódzka A2 Junior Grupa 2
I liga wojewódzka A2 Junior (RW)
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 1
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "Baraż o awans do Ekstraligi C1" Grupa 1
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 2
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
A1 Junior "Ekstraliga"
A1 Junior (RW) "Ekstraliga"
A2 Junior "Ekstraliga"
A2 Junior (RW) "Ekstraliga"
B1 Junior Młodszy "Ekstraliga"
B1 Junior Młodszy (RW) "Ekstraliga"
B2 Junior Młodszy "Ekstraliga"
B2 Junior Młodszy (RW) "Ekstraliga"
C1 Trampkarz "Ekstraliga"
C1 Trampkarz "Ekstraliga Trampkarek"
C1 Trampkarz (RW) "Ekstraliga"
C2 Trampkarz "Ekstraliga"
C2 Trampkarz (RW) "Ekstraliga"
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D1 Młodzik
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D2 Młodzik
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C1 Trampkarz
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 5
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 6
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 6 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 7
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 7 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 5
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 5 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 6 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa A "KEEZA"
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa okręgowa "KEEZA"
Czwarta liga kobiet "AQUICK"
D1 Młodzik "Ekstraliga Młodziczek"
D1 Młodzik (RW) "kstraliga Młodziczek"
E1 Orlik
III Liga PLF Grupa 1
III Liga PLF Grupa 2
IV Liga "forBET"
Piąta liga "DECATHLON" Grupa 1
Piąta liga "DECATHLON" Grupa 2
Płock: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
Płock: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Płock: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Płock: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Płock: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Płock: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Płock: I liga okręgowa D1 Młodzik
Płock: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Płock: I liga okręgowa D2 Młodzik
Płock: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Płock: II liga okręgowa C2 Trampkarz
Płock: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Płock: II liga okręgowa D1 Młodzik
Płock: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Płock: II liga okręgowa D2 Młodzik
Płock: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Płock: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Płock: Klasa A "KEEZA"
Płock: Klasa B "KEEZA"
Płock: Klasa okręgowa "KEEZA"
Puchar Polski
Puchar Polski ""AQUICK" Mazowiecki Puchar Polski Kobiet"
Puchar Polski ""forBet" Mazowiecki Puchar Polski"
Puchar Polski ""forBET Mazowiecki Puchar Polski - Delegatura Ciechanów""
Puchar Polski ""forBET Mazowiecki Puchar Polski - Delegatura Ciechanów" od 1/16 Finału"
Puchar Polski "forBET Mazowiecki Puchar Polski - Radom"
Puchar Polski "forBET Mazowiecki Puchar Polski - Siedlce"
Puchar Polski "forBET Mazowieckiego Pucharu Polski (Warszawa)"
Puchar Polski "Mazowiecka III Liga Futsalu Play off"
Puchar Polski "Puchar Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock"
Radom: I liga okręgowa A2 Junior
Radom: I liga okręgowa A2 Junior (RW)
Radom: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
Radom: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Radom: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Radom: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Radom: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Radom: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Radom: I liga okręgowa D1 Młodzik
Radom: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Radom: I liga okręgowa D2 Młodzik
Radom: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Radom: II liga okręgowa A2 Junior
Radom: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Radom: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Radom: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Radom: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Radom: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Radom: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik "baraże o I ligę D1"
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) "baraż o C2"
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Radom: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Radom: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 1
Radom: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 2
Radom: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 3
Radom: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 4
Radom: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 5
Radom: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 6
Radom: E1 Orlik Grupa 6 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 7 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 8 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 9 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 1
Radom: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 2
Radom: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 3
Radom: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 4
Radom: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 5
Radom: E2 Orlik Grupa 5 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 6 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 7 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 1
Radom: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 2
Radom: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 3
Radom: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 4
Radom: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 5
Radom: F1 Żak Grupa 5 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 6 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 1
Radom: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 2
Radom: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 3
Radom: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 4
Radom: F2 Żak Grupa 4 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 5
Radom: F2 Żak Grupa 5 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 6 (RW)
Radom: Klasa A "WOSZTYL.EU" Grupa 1
Radom: Klasa A "WOSZTYL.EU" Grupa 2
Radom: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
Radom: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
Radom: Klasa okręgowa "TYMEX"
Siedlce: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Siedlce: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Siedlce: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Siedlce: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Siedlce: I liga okręgowa D1 Młodzik
Siedlce: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa C1 Trampkarz
Siedlce: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Siedlce: II liga okręgowa C2 Trampkarz
Siedlce: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Siedlce: B1 Junior Młodszy
Siedlce: B1 Junior Młodszy (RW)
Siedlce: B2 Junior Młodszy
Siedlce: B2 Junior Młodszy (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 1
Siedlce: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 2
Siedlce: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 3
Siedlce: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 4
Siedlce: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 5
Siedlce: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 6
Siedlce: E2 Orlik Grupa 1
Siedlce: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 2
Siedlce: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 3
Siedlce: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 4
Siedlce: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 5
Siedlce: E2 Orlik Grupa 5 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 6
Siedlce: E2 Orlik Grupa 6 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 1
Siedlce: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 2
Siedlce: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 3
Siedlce: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 4
Siedlce: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 5
Siedlce: F2 Żak Grupa 1
Siedlce: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 3
Siedlce: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 4 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 5
Siedlce: Klasa A "MERSI.PL"
Siedlce: Klasa B "KEEZA"
Siedlce: Klasa okręgowa "KOMNET MEDIA"
Trzecia liga kobiet
Warszawa: I liga okręgowa A2 Junior Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa A2 Junior Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa A2 Junior (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik "Baraże o awans do I wojewódzkiej ligi C2 Trampkarz" Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik "Baraże o awans do I okręgowej ligi C2 Trampkarz - Warszawa" Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 5 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 6
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 6 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 7
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 7 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 8
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 8 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik "Baraże o awans do II okręgowej ligi C2 Trampkarz - Warszawa" Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: IV liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 10
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 10 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 11
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 11 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 12
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 12 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 13
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 9
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 9 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 10
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 10 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 11
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 11 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 12
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 12 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 13
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 13 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 14
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 14 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 15 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 16 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 9
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 9 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 1
Warszawa: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 10
Warszawa: E1 Orlik Grupa 10 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 11
Warszawa: E1 Orlik Grupa 11 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 12
Warszawa: E1 Orlik Grupa 12 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 13
Warszawa: E1 Orlik Grupa 13 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 14
Warszawa: E1 Orlik Grupa 14 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 15
Warszawa: E1 Orlik Grupa 15 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 16
Warszawa: E1 Orlik Grupa 16 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 17
Warszawa: E1 Orlik Grupa 17 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 18
Warszawa: E1 Orlik Grupa 18 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 19
Warszawa: E1 Orlik Grupa 19 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 2
Warszawa: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 20
Warszawa: E1 Orlik Grupa 20 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 21
Warszawa: E1 Orlik Grupa 21 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 22
Warszawa: E1 Orlik Grupa 22 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 23
Warszawa: E1 Orlik Grupa 23 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 24
Warszawa: E1 Orlik Grupa 24 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 25
Warszawa: E1 Orlik Grupa 25 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 26
Warszawa: E1 Orlik Grupa 26 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 27
Warszawa: E1 Orlik Grupa 27 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 28
Warszawa: E1 Orlik Grupa 28 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 29
Warszawa: E1 Orlik Grupa 29 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 3
Warszawa: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 30
Warszawa: E1 Orlik Grupa 30 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 31
Warszawa: E1 Orlik Grupa 31 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 32
Warszawa: E1 Orlik Grupa 32 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 33
Warszawa: E1 Orlik Grupa 33 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 34
Warszawa: E1 Orlik Grupa 34 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 35
Warszawa: E1 Orlik Grupa 35 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 36
Warszawa: E1 Orlik Grupa 4
Warszawa: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 5
Warszawa: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 6
Warszawa: E1 Orlik Grupa 6 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 7
Warszawa: E1 Orlik Grupa 7 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 8
Warszawa: E1 Orlik Grupa 8 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 9
Warszawa: E1 Orlik Grupa 9 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 1
Warszawa: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 10
Warszawa: E2 Orlik Grupa 10 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 11
Warszawa: E2 Orlik Grupa 11 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 12
Warszawa: E2 Orlik Grupa 12 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 13
Warszawa: E2 Orlik Grupa 13 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 14
Warszawa: E2 Orlik Grupa 14 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 15
Warszawa: E2 Orlik Grupa 15 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 16
Warszawa: E2 Orlik Grupa 16 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 17
Warszawa: E2 Orlik Grupa 17 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 18
Warszawa: E2 Orlik Grupa 18 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 19
Warszawa: E2 Orlik Grupa 19 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 2
Warszawa: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 20
Warszawa: E2 Orlik Grupa 20 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 21
Warszawa: E2 Orlik Grupa 21 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 22
Warszawa: E2 Orlik Grupa 22 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 23
Warszawa: E2 Orlik Grupa 23 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 24
Warszawa: E2 Orlik Grupa 24 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 25
Warszawa: E2 Orlik Grupa 25 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 26
Warszawa: E2 Orlik Grupa 26 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 27
Warszawa: E2 Orlik Grupa 27 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 28
Warszawa: E2 Orlik Grupa 28 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 29
Warszawa: E2 Orlik Grupa 29 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 3
Warszawa: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 30
Warszawa: E2 Orlik Grupa 30 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 31
Warszawa: E2 Orlik Grupa 31 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 32
Warszawa: E2 Orlik Grupa 32 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 33
Warszawa: E2 Orlik Grupa 33 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 34
Warszawa: E2 Orlik Grupa 34 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 35 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 4
Warszawa: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 5
Warszawa: E2 Orlik Grupa 5 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 6
Warszawa: E2 Orlik Grupa 6 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 7
Warszawa: E2 Orlik Grupa 7 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 8
Warszawa: E2 Orlik Grupa 8 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 9
Warszawa: E2 Orlik Grupa 9 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 1
Warszawa: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 10
Warszawa: F1 Żak Grupa 10 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 11
Warszawa: F1 Żak Grupa 11 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 12
Warszawa: F1 Żak Grupa 12 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 13
Warszawa: F1 Żak Grupa 13 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 14
Warszawa: F1 Żak Grupa 14 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 15
Warszawa: F1 Żak Grupa 15 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 16
Warszawa: F1 Żak Grupa 16 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 17
Warszawa: F1 Żak Grupa 17 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 18
Warszawa: F1 Żak Grupa 18 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 19
Warszawa: F1 Żak Grupa 19 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 2
Warszawa: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 20
Warszawa: F1 Żak Grupa 20 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 21
Warszawa: F1 Żak Grupa 21 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 22
Warszawa: F1 Żak Grupa 22 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 23
Warszawa: F1 Żak Grupa 23 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 24
Warszawa: F1 Żak Grupa 24 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 25
Warszawa: F1 Żak Grupa 25 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 26
Warszawa: F1 Żak Grupa 26 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 27
Warszawa: F1 Żak Grupa 27 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 28
Warszawa: F1 Żak Grupa 28 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 29
Warszawa: F1 Żak Grupa 29 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 3
Warszawa: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 30
Warszawa: F1 Żak Grupa 30 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 31
Warszawa: F1 Żak Grupa 31 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 32
Warszawa: F1 Żak Grupa 32 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 33
Warszawa: F1 Żak Grupa 33 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 34
Warszawa: F1 Żak Grupa 34 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 35 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 36 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 37 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 38 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 39 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 4
Warszawa: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 5
Warszawa: F1 Żak Grupa 5 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 6
Warszawa: F1 Żak Grupa 6 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 7
Warszawa: F1 Żak Grupa 7 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 8
Warszawa: F1 Żak Grupa 8 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 9
Warszawa: F1 Żak Grupa 9 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 1
Warszawa: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 10
Warszawa: F2 Żak Grupa 10 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 11
Warszawa: F2 Żak Grupa 11 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 12
Warszawa: F2 Żak Grupa 12 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 13
Warszawa: F2 Żak Grupa 13 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 14
Warszawa: F2 Żak Grupa 14 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 15
Warszawa: F2 Żak Grupa 15 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 16
Warszawa: F2 Żak Grupa 16 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 17
Warszawa: F2 Żak Grupa 17 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 18
Warszawa: F2 Żak Grupa 18 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 19
Warszawa: F2 Żak Grupa 19 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 2
Warszawa: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 20
Warszawa: F2 Żak Grupa 20 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 21
Warszawa: F2 Żak Grupa 21 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 22
Warszawa: F2 Żak Grupa 22 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 23
Warszawa: F2 Żak Grupa 23 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 24
Warszawa: F2 Żak Grupa 24 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 25
Warszawa: F2 Żak Grupa 25 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 26
Warszawa: F2 Żak Grupa 26 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 27
Warszawa: F2 Żak Grupa 27 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 28 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 29 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 3
Warszawa: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 30 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 31 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 32 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 33 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 34 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 35 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 4
Warszawa: F2 Żak Grupa 4 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 5
Warszawa: F2 Żak Grupa 5 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 6
Warszawa: F2 Żak Grupa 6 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 7
Warszawa: F2 Żak Grupa 7 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 8
Warszawa: F2 Żak Grupa 8 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 9
Warszawa: F2 Żak Grupa 9 (RW)
Warszawa: Klasa A "Baraże o utrzymanie w kl. A" Grupa 1
Warszawa: Klasa A "CANYON" Grupa 1
Warszawa: Klasa A "DO SYTA" Grupa 4
Warszawa: Klasa A "ExpressDruk" Grupa 2
Warszawa: Klasa A "WINDOOR" Grupa 3
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 3
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 4
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 5
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 6
Warszawa: Klasa okręgowa "AMNIS ENERGIA" Grupa 1
Warszawa: Klasa okręgowa "Baraże o utrzymanie w Lidze Okręgowej" Grupa 1
Warszawa: Klasa okręgowa "FOOTBALL MASTERS" Grupa 2
Pokaż wyniki
Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.
DRUŻYNA
MECZE
PUNKTY
ZW
RM
PO
BRAMKI
1
KS Guzovia
24
65
21
2
1
119:37
2
KS Milan II Milanówek
24
54
17
3
4
90:32
3
UKS Tajfun Brochów
24
50
15
5
4
65:47
4
FC KOMORÓW
24
49
16
1
7
106:69
5
GLKS Relax Radziwiłłow
24
38
11
5
8
64:39
6
UKS Ołtarzew
24
38
12
2
10
49:56
7
FC Płochocin
24
30
9
3
12
49:56
8
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
24
28
9
1
14
43:86
9
KS 13 GRODZISK MAZ.
24
24
7
3
14
37:68
10
GKS Orion Cegłów
24
23
7
2
15
56:77
11
UKS Borzęcin
24
20
6
2
16
51:84
12
KS Teresin II
24
9
3
0
21
35:94
13
........................
2
6
2
0
0
6:0
14
AS MILAN SPORT
26
25
8
1
17
61:86
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 21.08.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Teresin II
3 : 5
KS Milan II Milanówek
21.08.2021
o godzinie: 14:00
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
KS 13 GRODZISK MAZ.
3 : 0
UKS Ołtarzew
21.08.2021
o godzinie: 15:00
Logistyczna 59 , 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI
........................
:
FC Płochocin
21.08.2021
Brak danych
GKS Orion Cegłów
2 : 5
GLKS Relax Radziwiłłow
22.08.2021
o godzinie: 15:30
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
UKS Borzęcin
5 : 1
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
22.08.2021
o godzinie: 16:15
GOSiR Stare Babice (Zielonki-Parcela, Południowa 2b)
UKS Tajfun Brochów
2 : 2
KS Guzovia
22.08.2021
o godzinie: 17:00
Gminne boisko sportowe ( Brochów 125 )
FC KOMORÓW
6 : 4
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
01.09.2021
o godzinie: 20:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy (Granica, Główna 96)
Kolejka nr 2
data: 28.08.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan II Milanówek
6 : 3
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
28.08.2021
o godzinie: 11:00
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
KS Guzovia
5 : 2
KS Teresin II
28.08.2021
o godzinie: 12:00
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
GLKS Relax Radziwiłłow
6 : 2
KS 13 GRODZISK MAZ.
28.08.2021
o godzinie: 16:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
1 : 0
FC Płochocin
28.08.2021
o godzinie: 17:00
Stadion Gminny (Cegłów 23)
UKS Ołtarzew
:
........................
28.08.2021
Brak danych
UKS Borzęcin
0 : 4
UKS Tajfun Brochów
29.08.2021
o godzinie: 16:15
GOSiR Stare Babice ( Zielonki-Parcela, Południowa 2b )
FC KOMORÓW
8 : 2
GKS Orion Cegłów
29.08.2021
o godzinie: 17:00
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
Kolejka nr 3
data: 04.09.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Teresin II
5 : 1
UKS Borzęcin
04.09.2021
o godzinie: 14:00
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
FC Płochocin
3 : 0
UKS Ołtarzew
04.09.2021
o godzinie: 16:00
UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
2 : 5
KS Guzovia
04.09.2021
o godzinie: 19:45
Boisko boczne CKiS Pruszków ( boisko sztuczne ) (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
........................
:
GLKS Relax Radziwiłłow
04.09.2021
Brak danych
KS 13 GRODZISK MAZ.
0 : 5
FC KOMORÓW
05.09.2021
o godzinie: 11:00
KOMPLEKS BOISK W CHLEBNI (Chlebnia, Logistyczna 59)
GKS Orion Cegłów
0 : 6
KS Milan II Milanówek
05.09.2021
o godzinie: 15:00
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
UKS Tajfun Brochów
5 : 0
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
05.09.2021
o godzinie: 17:00
Gminne boisko sportowe ( Brochów 125 )
Kolejka nr 4
data: 11.09.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan II Milanówek
2 : 1
KS 13 GRODZISK MAZ.
09.09.2021
o godzinie: 20:30
trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
GLKS Relax Radziwiłłow
1 : 1
FC Płochocin
11.09.2021
o godzinie: 12:30
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
3 : 4
UKS Ołtarzew
11.09.2021
o godzinie: 17:30
GOSiR ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
FC KOMORÓW
:
........................
11.09.2021
Brak danych
UKS Borzęcin
2 : 2
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
12.09.2021
o godzinie: 16:15
GOSiR Stare Babice ( Zielonki-Parcela, Południowa 2b )
KS Guzovia
7 : 0
GKS Orion Cegłów
12.09.2021
o godzinie: 16:30
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
UKS Tajfun Brochów
6 : 0
KS Teresin II
12.09.2021
o godzinie: 16:30
Gminne boisko sportowe ( Brochów 125 )
Kolejka nr 5
data: 18.09.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
0 : 5
FC KOMORÓW
18.09.2021
o godzinie: 11:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
KS Teresin II
1 : 3
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
18.09.2021
o godzinie: 14:00
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
4 : 3
UKS Tajfun Brochów
18.09.2021
o godzinie: 20:30
Boisko boczne CKiS Pruszków ( boisko sztuczne ) (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
........................
:
KS Milan II Milanówek
18.09.2021
Brak danych
UKS Ołtarzew
0 : 4
GLKS Relax Radziwiłłow
19.09.2021
o godzinie: 10:00
UKS Ołtarzew ( Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13 )
KS 13 GRODZISK MAZ.
1 : 3
KS Guzovia
19.09.2021
o godzinie: 11:00
Logistyczna 59 , 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI
GKS Orion Cegłów
4 : 3
UKS Borzęcin
19.09.2021
o godzinie: 16:00
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
Kolejka nr 6
data: 25.09.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW
3 : 0
UKS Ołtarzew
25.09.2021
o godzinie: 14:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
KS Milan II Milanówek
3 : 1
FC Płochocin
25.09.2021
o godzinie: 15:00
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
KS Guzovia
:
........................
25.09.2021
Brak danych
UKS Tajfun Brochów
5 : 3
GKS Orion Cegłów
26.09.2021
o godzinie: 16:00
Gminne boisko sportowe ( Brochów 125 )
UKS Borzęcin
1 : 2
KS 13 GRODZISK MAZ.
26.09.2021
o godzinie: 16:15
GOSiR Stare Babice ( Zielonki-Parcela, Południowa 2b )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
0 : 8
GLKS Relax Radziwiłłow
28.09.2021
o godzinie: 19:30
GOSiR (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
KS Teresin II
1 : 4
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
27.10.2021
o godzinie: 19:00
KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
Kolejka nr 7
data: 02.10.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
1 : 3
KS Guzovia
02.10.2021
o godzinie: 11:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
GLKS Relax Radziwiłłow
1 : 5
FC KOMORÓW
02.10.2021
o godzinie: 16:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
........................
:
UKS Borzęcin
02.10.2021
Brak danych
UKS Ołtarzew
0 : 4
KS Milan II Milanówek
03.10.2021
o godzinie: 12:00
UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
GKS Orion Cegłów
2 : 1
KS Teresin II
03.10.2021
o godzinie: 15:00
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
KS 13 GRODZISK MAZ.
0 : 2
UKS Tajfun Brochów
03.10.2021
o godzinie: 16:00
KOMPLEKS BOISK W CHLEBNI (Chlebnia, Logistyczna 59)
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
3 : 0
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
03.10.2021
o godzinie: 17:00
GOSiR (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
Kolejka nr 8
data: 09.10.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan II Milanówek
2 : 0
GLKS Relax Radziwiłłow
07.10.2021
o godzinie: 20:30
trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
0 : 3
FC KOMORÓW
09.10.2021
o godzinie: 18:00
GOSiR (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
7 : 2
GKS Orion Cegłów
09.10.2021
o godzinie: 20:30
Boisko boczne CKiS Pruszków ( boisko sztuczne ) (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Tajfun Brochów
:
........................
09.10.2021
Brak danych
KS Teresin II
2 : 3
KS 13 GRODZISK MAZ.
10.10.2021
o godzinie: 15:30
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
KS Guzovia
7 : 0
UKS Ołtarzew
10.10.2021
o godzinie: 15:45
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
UKS Borzęcin
2 : 1
FC Płochocin
10.10.2021
o godzinie: 16:15
GOSiR Stare Babice (Zielonki-Parcela, Południowa 2b)
Kolejka nr 9
data: 16.10.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
2 : 2
UKS Tajfun Brochów
16.10.2021
o godzinie: 11:00
Lipowa 3 , 05-860 Płochocin
GKS Orion Cegłów
6 : 1
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
16.10.2021
o godzinie: 15:00
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
........................
:
KS Teresin II
16.10.2021
Brak danych
KS Guzovia
2 : 1
GLKS Relax Radziwiłłow
17.10.2021
o godzinie: 15:30
Stadion GUZOVIA GUZÓW (Guzów, Michała Ogińskiego 1)
UKS Ołtarzew
1 : 0
UKS Borzęcin
17.10.2021
o godzinie: 15:30
UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
FC KOMORÓW
1 : 5
KS Milan II Milanówek
17.10.2021
o godzinie: 16:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
KS 13 GRODZISK MAZ.
2 : 8
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
17.10.2021
o godzinie: 18:00
KOMPLEKS BOISK W CHLEBNI ( Chlebnia, Logistyczna 59 )
Kolejka nr 10
data: 23.10.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Teresin II
4 : 1
FC Płochocin
23.10.2021
o godzinie: 14:00
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
0 : 3
........................
23.10.2021
Brak danych
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
0 : 2
KS Milan II Milanówek
24.10.2021
o godzinie: 13:00
GOSiR ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
UKS Borzęcin
3 : 3
GLKS Relax Radziwiłłow
24.10.2021
o godzinie: 14:30
UKS BORZĘCIN ( Borzęcin Duży, Warszawska 697 )
GKS Orion Cegłów
1 : 1
KS 13 GRODZISK MAZ.
24.10.2021
o godzinie: 15:00
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
UKS Tajfun Brochów
0 : 0
UKS Ołtarzew
24.10.2021
o godzinie: 15:00
Gminne boisko sportowe ( Brochów 125 )
KS Guzovia
4 : 2
FC KOMORÓW
24.10.2021
o godzinie: 15:15
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
Kolejka nr 11
data: 30.10.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS 13 GRODZISK MAZ.
2 : 4
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
28.10.2021
o godzinie: 20:30
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
FC Płochocin
2 : 7
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
30.10.2021
o godzinie: 11:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
FC KOMORÓW
8 : 2
UKS Borzęcin
30.10.2021
o godzinie: 12:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
KS Milan II Milanówek
3 : 1
KS Guzovia
30.10.2021
o godzinie: 14:45
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
GLKS Relax Radziwiłłow
0 : 1
UKS Tajfun Brochów
30.10.2021
o godzinie: 15:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
........................
:
GKS Orion Cegłów
30.10.2021
Brak danych
UKS Ołtarzew
2 : 1
KS Teresin II
31.10.2021
o godzinie: 14:00
UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Kolejka nr 12
data: 06.11.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Borzęcin
0 : 8
KS Milan II Milanówek
06.11.2021
o godzinie: 12:30
UKS BORZĘCIN ( Borzęcin Duży, Warszawska 697 )
GKS Orion Cegłów
0 : 1
FC Płochocin
06.11.2021
o godzinie: 14:00
Stadion Sportowy (Cegłów 22d)
KS Teresin II
2 : 3
GLKS Relax Radziwiłłow
06.11.2021
o godzinie: 15:00
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
KS 13 GRODZISK MAZ.
:
........................
06.11.2021
Brak danych
UKS Tajfun Brochów
2 : 0
FC KOMORÓW
07.11.2021
o godzinie: 12:00
Gminne boisko sportowe (Brochów 125)
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
1 : 1
KS Guzovia
07.11.2021
o godzinie: 13:00
GOSiR (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
3 : 1
UKS Ołtarzew
07.11.2021
o godzinie: 18:00
Boisko boczne CKiS Pruszków ( boisko sztuczne ) ( Pruszków, Bohaterów Warszawy 4 )
Kolejka nr 13
data: 13.11.2021
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Ołtarzew
3 : 2
GKS Orion Cegłów
11.11.2021
o godzinie: 11:00
UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
FC KOMORÓW
6 : 0
KS Teresin II
11.11.2021
o godzinie: 11:11
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy (Granica, Główna 96)
KS Milan II Milanówek
12 : 0
UKS Tajfun Brochów
11.11.2021
o godzinie: 13:45
trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
FC Płochocin
0 : 2
KS 13 GRODZISK MAZ.
13.11.2021
o godzinie: 11:00
Lipowa 3 , 05-860 Płochocin
GLKS Relax Radziwiłłow
3 : 0
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
13.11.2021
o godzinie: 13:30
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
........................
:
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
13.11.2021
Brak danych
KS Guzovia
8 : 1
UKS Borzęcin
14.11.2021
o godzinie: 13:30
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
Kolejka nr 14
data: 26.03.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Relax Radziwiłłow
2 : 2
GKS Orion Cegłów
26.03.2022
o godzinie: 15:30
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
FC Płochocin
:
........................
26.03.2022
Brak danych
KS Milan II Milanówek
8 : 0
KS Teresin II
27.03.2022
o godzinie: 10:30
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
UKS Ołtarzew
5 : 2
KS 13 GRODZISK MAZ.
27.03.2022
o godzinie: 13:00
UKS Ołtarzew ( Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13 )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
6 : 1
UKS Borzęcin
27.03.2022
o godzinie: 15:00
GOSiR ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
KS Guzovia
6 : 0
UKS Tajfun Brochów
27.03.2022
o godzinie: 15:30
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
5 : 6
FC KOMORÓW
27.03.2022
o godzinie: 19:00
Boisko boczne CKiS Pruszków ( boisko sztuczne ) ( Pruszków, Bohaterów Warszawy 4 )
Kolejka nr 15
data: 20.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS 13 GRODZISK MAZ.
1 : 3
GLKS Relax Radziwiłłow
19.04.2022
o godzinie: 15:30
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
7 : 5
KS Milan II Milanówek
19.04.2022
o godzinie: 20:30
trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
GKS Orion Cegłów
4 : 6
FC KOMORÓW
20.04.2022
o godzinie: 17:00
Stadion Sportowy (Cegłów 22d)
FC Płochocin
5 : 1
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
20.04.2022
o godzinie: 18:00
AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Tajfun Brochów
2 : 1
UKS Borzęcin
20.04.2022
o godzinie: 18:00
Klub Sportowy Bzura Chodaków (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
KS Teresin II
1 : 4
KS Guzovia
20.04.2022
o godzinie: 19:00
KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
........................
:
UKS Ołtarzew
20.04.2022
Brak danych
Kolejka nr 16
data: 09.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Guzovia
3 : 0
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
09.04.2022
o godzinie: 12:30
Brak danych
GLKS Relax Radziwiłłow
:
........................
09.04.2022
Brak danych
KS Milan II Milanówek
2 : 1
GKS Orion Cegłów
10.04.2022
o godzinie: 11:45
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
UKS Ołtarzew
3 : 1
FC Płochocin
10.04.2022
o godzinie: 13:00
UKS Ołtarzew ( Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13 )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
4 : 2
UKS Tajfun Brochów
10.04.2022
o godzinie: 16:00
GOSiR ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
UKS Borzęcin
9 : 1
KS Teresin II
10.04.2022
o godzinie: 17:00
UKS BORZĘCIN ( Borzęcin Duży, Warszawska 697 )
FC KOMORÓW
1 : 2
KS 13 GRODZISK MAZ.
10.04.2022
o godzinie: 18:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
Kolejka nr 17
data: 15.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
3 : 2
UKS Borzęcin
13.04.2022
o godzinie: 19:00
UKS BORZĘCIN (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
UKS Ołtarzew
4 : 1
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
15.04.2022
o godzinie: 17:00
UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
KS 13 GRODZISK MAZ.
2 : 2
KS Milan II Milanówek
15.04.2022
o godzinie: 20:15
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
........................
:
FC KOMORÓW
15.04.2022
Brak danych
FC Płochocin
1 : 1
GLKS Relax Radziwiłłow
16.04.2022
o godzinie: 11:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
GKS Orion Cegłów
2 : 6
KS Guzovia
16.04.2022
o godzinie: 14:00
Stadion Sportowy (Cegłów 22d)
KS Teresin II
2 : 4
UKS Tajfun Brochów
17.05.2022
o godzinie: 19:00
KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
Kolejka nr 18
data: 23.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW
4 : 3
FC Płochocin
23.04.2022
o godzinie: 10:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
GLKS Relax Radziwiłłow
1 : 3
UKS Ołtarzew
23.04.2022
o godzinie: 16:30
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
KS Milan II Milanówek
:
........................
23.04.2022
Brak danych
UKS Tajfun Brochów
7 : 2
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
24.04.2022
o godzinie: 11:00
Klub Sportowy Bzura Chodaków ( Sochaczew, Fryderyka Chopina 101 )
KS Guzovia
6 : 1
KS 13 GRODZISK MAZ.
24.04.2022
o godzinie: 16:00
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
2 : 0
KS Teresin II
24.04.2022
o godzinie: 17:00
GOSiR ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
UKS Borzęcin
3 : 1
GKS Orion Cegłów
24.04.2022
o godzinie: 17:00
UKS BORZĘCIN ( Borzęcin Duży, Warszawska 697 )
Kolejka nr 19
data: 30.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
4 : 1
KS Milan II Milanówek
28.04.2022
o godzinie: 18:00
AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
GLKS Relax Radziwiłłow
7 : 0
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
30.04.2022
o godzinie: 10:30
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
GKS Orion Cegłów
1 : 3
UKS Tajfun Brochów
30.04.2022
o godzinie: 16:00
Stadion Sportowy ( Cegłów 22d )
KS 13 GRODZISK MAZ.
0 : 3
UKS Borzęcin
30.04.2022
o godzinie: 19:00
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
........................
:
KS Guzovia
30.04.2022
Brak danych
UKS Ołtarzew
5 : 1
FC KOMORÓW
01.05.2022
o godzinie: 13:00
UKS Ołtarzew ( Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13 )
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
0 : 3
KS Teresin II
01.05.2022
o godzinie: 19:00
Brak danych
Kolejka nr 20
data: 07.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan II Milanówek
2 : 2
UKS Ołtarzew
07.05.2022
o godzinie: 15:00
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
KS Guzovia
9 : 5
FC Płochocin
07.05.2022
o godzinie: 17:10
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
UKS Borzęcin
:
........................
07.05.2022
Brak danych
UKS Tajfun Brochów
1 : 1
KS 13 GRODZISK MAZ.
08.05.2022
o godzinie: 15:45
Klub Sportowy Bzura Chodaków ( Sochaczew, Fryderyka Chopina 101 )
KS Teresin II
2 : 5
GKS Orion Cegłów
08.05.2022
o godzinie: 16:00
KS Teresin ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
FC KOMORÓW
4 : 3
GLKS Relax Radziwiłłow
08.05.2022
o godzinie: 18:00
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
0 : 3
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
08.05.2022
o godzinie: 19:00
Brak danych
Kolejka nr 21
data: 14.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
3 : 2
UKS Borzęcin
14.05.2022
o godzinie: 10:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
GLKS Relax Radziwiłłow
0 : 0
KS Milan II Milanówek
14.05.2022
o godzinie: 16:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
........................
:
UKS Tajfun Brochów
14.05.2022
Brak danych
GKS Orion Cegłów
3 : 0
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
14.05.2022
Brak danych
UKS Ołtarzew
3 : 6
KS Guzovia
15.05.2022
o godzinie: 13:00
UKS Ołtarzew ( Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13 )
FC KOMORÓW
13 : 4
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
15.05.2022
o godzinie: 18:00
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
KS 13 GRODZISK MAZ.
1 : 0
KS Teresin II
15.05.2022
o godzinie: 19:00
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
Kolejka nr 22
data: 21.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Relax Radziwiłłow
1 : 6
KS Guzovia
21.05.2022
o godzinie: 16:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
UKS Tajfun Brochów
2 : 1
FC Płochocin
21.05.2022
o godzinie: 17:30
Klub Sportowy Bzura Chodaków ( Sochaczew, Fryderyka Chopina 101 )
KS Teresin II
:
........................
21.05.2022
Brak danych
KS Milan II Milanówek
2 : 1
FC KOMORÓW
22.05.2022
o godzinie: 15:30
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
UKS Borzęcin
4 : 1
UKS Ołtarzew
22.05.2022
o godzinie: 17:00
UKS BORZĘCIN ( Borzęcin Duży, Warszawska 697 )
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
0 : 7
GKS Orion Cegłów
22.05.2022
o godzinie: 17:30
GOSiR ( Teresin, Aleja XX-lecia 32 )
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
0 : 3
KS 13 GRODZISK MAZ.
22.05.2022
o godzinie: 19:00
Brak danych
Kolejka nr 23
data: 28.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
5 : 1
KS Teresin II
28.05.2022
o godzinie: 10:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
KS Milan II Milanówek
3 : 0
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
28.05.2022
o godzinie: 14:00
trawa naturalna /sztuczna ( Milanówek, Turczynek 8 )
GLKS Relax Radziwiłłow
2 : 0
UKS Borzęcin
28.05.2022
o godzinie: 17:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
........................
3 : 0
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
28.05.2022
Brak danych
UKS Ołtarzew
2 : 3
UKS Tajfun Brochów
29.05.2022
o godzinie: 13:00
Mazowiecka 12/13 , 05-850 Ożarów Mazowiecki
KS 13 GRODZISK MAZ.
1 : 5
GKS Orion Cegłów
29.05.2022
o godzinie: 17:00
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI ( Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4 )
FC KOMORÓW
4 : 13
KS Guzovia
29.05.2022
o godzinie: 18:30
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
Kolejka nr 24
data: 04.06.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Guzovia
1 : 0
KS Milan II Milanówek
04.06.2022
o godzinie: 11:00
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
KS Teresin II
1 : 4
UKS Ołtarzew
04.06.2022
o godzinie: 15:00
KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
UKS Tajfun Brochów
2 : 0
GLKS Relax Radziwiłłow
04.06.2022
o godzinie: 17:45
Klub Sportowy Bzura Chodaków ( Sochaczew, Fryderyka Chopina 101 )
GKS Orion Cegłów
:
........................
04.06.2022
Brak danych
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
4 : 2
KS 13 GRODZISK MAZ.
05.06.2022
o godzinie: 15:30
Piast (Feliksów 20)
UKS Borzęcin
2 : 5
FC KOMORÓW
05.06.2022
o godzinie: 18:30
UKS BORZĘCIN (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
0 : 3
FC Płochocin
05.06.2022
o godzinie: 19:00
Brak danych
Kolejka nr 25
data: 11.06.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin
1 : 0
GKS Orion Cegłów
11.06.2022
o godzinie: 10:00
AKS FC PŁOCHOCIN ( Płochocin, Lipowa 3 )
GLKS Relax Radziwiłłow
6 : 0
KS Teresin II
11.06.2022
o godzinie: 10:00
Stadion GLKS Relax Radziwiłłów Maz ( Bartniki, Relax 6 )
........................
:
KS 13 GRODZISK MAZ.
11.06.2022
Brak danych
KS Milan II Milanówek
7 : 1
UKS Borzęcin
12.06.2022
o godzinie: 11:00
trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
UKS Ołtarzew
3 : 0
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
12.06.2022
o godzinie: 13:00
Brak danych
FC KOMORÓW
4 : 4
UKS Tajfun Brochów
12.06.2022
o godzinie: 17:00
Gminny Ośrodek Sportu w Granicy ( Granica, Główna 96 )
KS Guzovia
5 : 1
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
12.06.2022
o godzinie: 17:30
Stadion GUZOVIA GUZÓW ( Guzów, Michała Ogińskiego 1 )
Kolejka nr 26
data: 18.06.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
KS Teresin II
2 : 5
FC KOMORÓW
15.06.2022
o godzinie: 19:00
KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
AS MILAN SPORT - drużyna wycofana, walkower
0 : 3
GLKS Relax Radziwiłłow
18.06.2022
o godzinie: 13:00
Brak danych
GKS Orion Cegłów
1 : 3
UKS Ołtarzew
18.06.2022
o godzinie: 13:00
Stadion Sportowy (Cegłów 22d)
KS 13 GRODZISK MAZ.
2 : 4
FC Płochocin
18.06.2022
o godzinie: 13:00
OSIR GMINY GRODZISK MAZOWIECKI (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE
:
........................
18.06.2022
o godzinie: 13:00
Brak danych
UKS Borzęcin
3 : 6
KS Guzovia
18.06.2022
o godzinie: 13:00
UKS BORZĘCIN (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
UKS Tajfun Brochów
3 : 0
KS Milan II Milanówek
18.06.2022
o godzinie: 13:00
Klub Sportowy Bzura Chodaków (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
MZPN
Zarząd
Statut
Komisje
Zespół ds. opiniowania i uzgadniania projektów
Zespół ds. przeciwdziałania nieuczciwym praktykom wstawiania do gry zawodników pod obcym nazwiskiem
Rozgrywki
TABELE I TERMINARZE | SEZON 2023/2024
Obsada sędziowska
Regulaminy
Zasady awansów i spadków
Ekwiwalenty sędziowskie
Bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich
Ramowy terminarz Rozgrywek MZPN | Jesień 2024/2025
Ramowy terminarz rozgrywek MZPN | Wiosna 2023/2024
Delegatury
Ciechanów
Płock
Radom
Siedlce
Mapa Klubów Kobiecych
Trenerzy
Licencje trenerskie
Kursy trenerskie
Szkolenia
Kadry
Aktualności
Puchar PZPN im. I. Półtorak U-15- dziewczęta
Puchar PZPN im. K. Deyny U-14- chłopcy
Puchar PZPN im. K. Górskiego U-13- chłopcy
Kadry naborowe
Trenerzy kadr wojewódzkich
Mobilna AMO
Galeria
Do pobrania
TURNIEJE
Turnieje
Wydarzenia
Do pobrania
LOGO
Patronat
Wnioski o dotacje
WNIOSKI O ODZNACZENIA
Dokumenty związkowe
Multimedia
Lista substancji i metod zabronionych WADA
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI MZPN
EXTRANET
PRACA
Mapa Klubów Kobiecych