Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1Orzeł Unin1434104054:21
2Watra Mrozy142884238:20
3Sęp Żelechów142891439:21
4ULKS Gołąbek142473434:18
5Jastrząb Żeliszew142372535:30
6Hutnik Huta Czechy142372528:29
7ŁDK Łosice142170744:34
8MKS Małkinia142062626:30
9Czarni Węgrów141961725:36
10Fenix Siennica131752621:19
11Wektra Zbuczyn141644622:22
12Kolektyw Oleśnica141543718:38
13Zryw Sobolew131442726:34
14Wilga Miastków Kościelny147211119:49
15Kosovia Kosów Lacki147211116:44
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 13.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ULKS Gołąbek5 : 0Wilga Miastków Kościelny13.08.2022
o godzinie: 15:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
Hutnik Huta Czechy2 : 1Fenix Siennica13.08.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
Kosovia Kosów Lacki0 : 5Sęp Żelechów13.08.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim ( Kosów Lacki, Kościelna 20 )
Czarni Węgrów2 : 1Wektra Zbuczyn14.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
ŁDK Łosice4 : 1Watra Mrozy14.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski w Łosicach ( Łosice, Szkolna 5 )
MKS Małkinia0 : 3Orzeł Unin14.08.2022
o godzinie: 17:30
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Kolektyw Oleśnica2 : 10Jastrząb Żeliszew24.08.2022
o godzinie: 18:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica (Oleśnica 1)
Zryw Sobolew : PAUZJE02.12.2022 Brak danych
Kolejka nr 2
data: 20.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Watra Mrozy2 : 2MKS Małkinia20.08.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion w Mrozach ( Mrozy, Tartaczna 4 )
Wilga Miastków Kościelny1 : 2Kolektyw Oleśnica20.08.2022
o godzinie: 16:00
 GOS w Miastkowie Kościelnym ( Miastków Kościelny, Garwolińska )
Fenix Siennica0 : 2ULKS Gołąbek20.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Gminny w Siennicy (Siennica, Latowicka 16)
Jastrząb Żeliszew3 : 0Kosovia Kosów Lacki20.08.2022
o godzinie: 17:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Orzeł Unin8 : 3Zryw Sobolew20.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Wektra Zbuczyn2 : 3Sęp Żelechów20.08.2022
o godzinie: 17:00
 WEKTRA ( Zbuczyn, Terespolska 110 )
PAUZJE : Hutnik Huta Czechy20.08.2022 Brak danych
Czarni Węgrów2 : 1ŁDK Łosice21.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Kolejka nr 3
data: 27.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Małkinia2 : 0Czarni Węgrów27.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
ULKS Gołąbek : PAUZJE27.08.2022 Brak danych
Hutnik Huta Czechy2 : 2Orzeł Unin28.08.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
Kosovia Kosów Lacki1 : 2Wilga Miastków Kościelny28.08.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim ( Kosów Lacki, Kościelna 20 )
Zryw Sobolew3 : 2Watra Mrozy28.08.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
ŁDK Łosice1 : 4Wektra Zbuczyn28.08.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski w Łosicach ( Łosice, Szkolna 5 )
Sęp Żelechów2 : 5Jastrząb Żeliszew28.08.2022
o godzinie: 17:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 1 )
Kolektyw Oleśnica0 : 1Fenix Siennica28.08.2022
o godzinie: 17:30
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Kolejka nr 4
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Watra Mrozy2 : 2Hutnik Huta Czechy03.09.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion w Mrozach ( Mrozy, Tartaczna 4 )
Wektra Zbuczyn0 : 0Jastrząb Żeliszew03.09.2022
o godzinie: 17:00
 WEKTRA ( Zbuczyn, Terespolska 110 )
PAUZJE : Kolektyw Oleśnica03.09.2022 Brak danych
Wilga Miastków Kościelny0 : 2Sęp Żelechów04.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Uninie ( Unin 68b )
Fenix Siennica3 : 0Kosovia Kosów Lacki04.09.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
Czarni Węgrów3 : 2Zryw Sobolew04.09.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
ŁDK Łosice7 : 4MKS Małkinia04.09.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski w Łosicach ( Łosice, Szkolna 5 )
Orzeł Unin2 : 1ULKS Gołąbek04.09.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Kolejka nr 5
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kolektyw Oleśnica3 : 3Orzeł Unin10.09.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Hutnik Huta Czechy2 : 0Czarni Węgrów10.09.2022
o godzinie: 16:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Kosovia Kosów Lacki : PAUZJE10.09.2022 Brak danych
ULKS Gołąbek1 : 4Watra Mrozy11.09.2022
o godzinie: 16:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
Zryw Sobolew2 : 4ŁDK Łosice11.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
MKS Małkinia3 : 0Wektra Zbuczyn11.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion (Małkinia Górna, Kolejowa )
Sęp Żelechów3 : 2Fenix Siennica11.09.2022
o godzinie: 16:30
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 1 )
Jastrząb Żeliszew4 : 0Wilga Miastków Kościelny11.09.2022
o godzinie: 17:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
Kolejka nr 6
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ŁDK Łosice2 : 0Hutnik Huta Czechy17.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski w Łosicach ( Łosice, Szkolna 5 )
PAUZJE : Sęp Żelechów17.09.2022 Brak danych
Fenix Siennica2 : 1Jastrząb Żeliszew18.09.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
Orzeł Unin6 : 1Kosovia Kosów Lacki18.09.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Watra Mrozy1 : 1Kolektyw Oleśnica18.09.2022
o godzinie: 15:00
 Oleśnica
MKS Małkinia2 : 1Zryw Sobolew18.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Wektra Zbuczyn4 : 1Wilga Miastków Kościelny18.09.2022
o godzinie: 16:00
 WEKTRA ( Zbuczyn, Terespolska 110 )
Czarni Węgrów0 : 4ULKS Gołąbek18.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Kolejka nr 7
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ULKS Gołąbek3 : 1ŁDK Łosice24.09.2022
o godzinie: 15:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
Hutnik Huta Czechy3 : 1MKS Małkinia24.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
Kolektyw Oleśnica0 : 2Czarni Węgrów24.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Wilga Miastków Kościelny1 : 4Fenix Siennica24.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion w Uninie ( Unin 68b )
Jastrząb Żeliszew : PAUZJE24.09.2022 Brak danych
Zryw Sobolew1 : 5Wektra Zbuczyn25.09.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Kosovia Kosów Lacki0 : 4Watra Mrozy25.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim ( Kosów Lacki, Kościelna 20 )
Sęp Żelechów1 : 2Orzeł Unin25.09.2022
o godzinie: 16:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 1 )
Kolejka nr 8
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ŁDK Łosice1 : 3Kolektyw Oleśnica01.10.2022
o godzinie: 14:00
 Krzymosze
Watra Mrozy2 : 0Sęp Żelechów01.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion w Mrozach ( Mrozy, Tartaczna 4 )
Fenix Siennica0 : 0Wektra Zbuczyn01.10.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Gminny w Siennicy (Siennica, Latowicka 16)
PAUZJE : Wilga Miastków Kościelny01.10.2022 Brak danych
Zryw Sobolew4 : 2Hutnik Huta Czechy02.10.2022
o godzinie: 14:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Czarni Węgrów4 : 3Kosovia Kosów Lacki02.10.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
MKS Małkinia2 : 1ULKS Gołąbek02.10.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Orzeł Unin6 : 1Jastrząb Żeliszew02.10.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Kolejka nr 9
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kolektyw Oleśnica0 : 3MKS Małkinia08.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica (Oleśnica 1)
Sęp Żelechów4 : 3Czarni Węgrów08.10.2022
o godzinie: 11:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 96 )
Hutnik Huta Czechy1 : 2Wektra Zbuczyn08.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
ULKS Gołąbek1 : 1Zryw Sobolew08.10.2022
o godzinie: 15:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
Kosovia Kosów Lacki3 : 6ŁDK Łosice08.10.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim (Kosów Lacki, Kościelna 20)
Wilga Miastków Kościelny1 : 4Orzeł Unin09.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion w Uninie ( Unin 68b )
Jastrząb Żeliszew0 : 6Watra Mrozy09.10.2022
o godzinie: 16:00
 Boisko w Żeliszewie ( Żeliszew Podkościelny - )
Fenix Siennica : PAUZJE02.12.2022 Brak danych
Kolejka nr 10
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Czarni Węgrów3 : 1Jastrząb Żeliszew15.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Zryw Sobolew1 : 2Kolektyw Oleśnica15.10.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Sęp Żelechów3 : 1ŁDK Łosice15.10.2022
o godzinie: 14:30
 KS "SĘP" Żelechów (Żelechów, Chłopickiego 96)
Hutnik Huta Czechy3 : 2ULKS Gołąbek15.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
Watra Mrozy3 : 1Wilga Miastków Kościelny15.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion w Mrozach ( Mrozy, Tartaczna 4 )
Orzeł Unin2 : 1Fenix Siennica15.10.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion w Uninie (Unin 86b)
Wektra Zbuczyn : PAUZJE15.10.2022 Brak danych
MKS Małkinia2 : 3Kosovia Kosów Lacki16.10.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Kolejka nr 11
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny6 : 4Czarni Węgrów22.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Uninie ( Unin 68b )
Kolektyw Oleśnica1 : 2Hutnik Huta Czechy22.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
PAUZJE : Orzeł Unin22.10.2022 Brak danych
Sęp Żelechów4 : 0MKS Małkinia23.10.2022
o godzinie: 11:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 96 )
Fenix Siennica1 : 2Watra Mrozy23.10.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
ULKS Gołąbek2 : 0Wektra Zbuczyn23.10.2022
o godzinie: 13:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
Kosovia Kosów Lacki1 : 1Zryw Sobolew23.10.2022
o godzinie: 14:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim ( Kosów Lacki, Kościelna 20 )
Jastrząb Żeliszew1 : 6ŁDK Łosice23.10.2022
o godzinie: 15:30
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Kolejka nr 12
data: 29.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy4 : 2Kosovia Kosów Lacki29.10.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
ŁDK Łosice5 : 0Wilga Miastków Kościelny29.10.2022
o godzinie: 13:30
 Boisko (Krzymosze 40 E)
Czarni Węgrów1 : 1Fenix Siennica29.10.2022
o godzinie: 14:30
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Wektra Zbuczyn1 : 1Orzeł Unin29.10.2022
o godzinie: 14:30
 WEKTRA (Zbuczyn 110)
Watra Mrozy : PAUZJE29.10.2022 Brak danych
MKS Małkinia0 : 2Jastrząb Żeliszew30.10.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
ULKS Gołąbek6 : 0Kolektyw Oleśnica30.10.2022
o godzinie: 13:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
Zryw Sobolew1 : 0Sęp Żelechów30.10.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Kolejka nr 13
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin3 : 3Watra Mrozy05.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Kolektyw Oleśnica2 : 2Wektra Zbuczyn05.11.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Sęp Żelechów5 : 1Hutnik Huta Czechy05.11.2022
o godzinie: 13:30
 KS "SĘP" Żelechów (Żelechów, Chłopickiego 96)
PAUZJE : Czarni Węgrów05.11.2022 Brak danych
Fenix Siennica3 : 2ŁDK Łosice06.11.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
Wilga Miastków Kościelny2 : 2MKS Małkinia06.11.2022
o godzinie: 13:15
 Stadion w Uninie ( Unin 68b )
Jastrząb Żeliszew2 : 0Zryw Sobolew06.11.2022
o godzinie: 13:30
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Kosovia Kosów Lacki1 : 2ULKS Gołąbek06.11.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim ( Kosów Lacki, Kościelna 20 )
Kolejka nr 14
data: 12.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Małkinia3 : 2Fenix Siennica11.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion (Małkinia Górna, Kolejowa )
ULKS Gołąbek2 : 2Sęp Żelechów11.11.2022
o godzinie: 13:00
 ULKS Gołąbek (Gołąbek, Siedlecka 1)
Hutnik Huta Czechy1 : 3Jastrząb Żeliszew12.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
Kolektyw Oleśnica2 : 0Kosovia Kosów Lacki12.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Orzeł Unin7 : 0Czarni Węgrów12.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion w Uninie (Unin 86b)
Wektra Zbuczyn1 : 4Watra Mrozy12.11.2022
o godzinie: 13:00
 Zbuczyn 110 , 08-106 Zbuczyn
ŁDK Łosice : PAUZJE12.11.2022 Brak danych
Zryw Sobolew6 : 2Wilga Miastków Kościelny13.11.2022
o godzinie: 13:00
 Gończyce
Kolejka nr 15
data: 19.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin5 : 3ŁDK Łosice19.11.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Jastrząb Żeliszew2 : 2ULKS Gołąbek19.11.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Kosovia Kosów Lacki1 : 0Wektra Zbuczyn19.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim (Kosów Lacki, Kościelna 20)
Sęp Żelechów5 : 0Kolektyw Oleśnica19.11.2022
o godzinie: 13:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 96 )
Watra Mrozy2 : 1Czarni Węgrów19.11.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion w Mrozach (Mrozy, Tartaczna 4)
PAUZJE : MKS Małkinia19.11.2022 Brak danych
Wilga Miastków Kościelny2 : 3Hutnik Huta Czechy20.11.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion w Uninie ( Unin 68b )
Fenix Siennica : Zryw Sobolew12.03.2023
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy (Siennica, Latowicka 16)