Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1Mazur Gostynin1131101038:7
2Kasztelan Sierpc112062331:19
3Zryw Bielsk112062328:17
4Sparta Mochowo111961430:24
5Skrwa Łukomie111961418:23
6Błękitni Gąbin111860519:26
7Start Proboszczewice111651519:16
8Delta Słupno111442525:25
9Polonia Radzanowo111240720:30
10Unia Czermno111031717:25
11Unia Iłów11930822:37
12GKS Góra1141198:26
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 27.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Góra0 : 1Start Proboszczewice27.08.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko Gminne w Staroźrebach ( Staroźreby, Wiatraczna 14 )
Unia Iłów2 : 3Skrwa Łukomie27.08.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko w Słubicach (Słubice, Płocka 30)
Polonia Radzanowo1 : 3Mazur Gostynin27.08.2022
o godzinie: 14:00
 GLKS Polonia Radzanowo. ( Radzanowo, Szkolna 3 )
Kasztelan Sierpc9 : 1Błękitni Gąbin27.08.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Czermno3 : 4Zryw Bielsk28.08.2022
o godzinie: 12:00
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Sparta Mochowo3 : 3Delta Słupno28.08.2022
o godzinie: 14:00
 Stadion Miejski w Sierpcu (Sierpc, Świętokrzyska 26)
Kolejka nr 2
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin4 : 1Unia Czermno03.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Zryw Bielsk2 : 1Unia Iłów03.09.2022
o godzinie: 15:00
 LKS ZRYW BIELSK (Bielsk, Sportowa 1)
Polonia Radzanowo3 : 2GKS Góra03.09.2022
o godzinie: 16:00
 GLKS Polonia Radzanowo. ( Radzanowo, Szkolna 3 )
Mazur Gostynin2 : 1Delta Słupno03.09.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski MOSiR w Gostyninie (Gostynin, Sportowa 1)
Skrwa Łukomie1 : 3Sparta Mochowo04.09.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Start Proboszczewice4 : 0Kasztelan Sierpc04.09.2022
o godzinie: 17:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Kolejka nr 3
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Unia Czermno0 : 2Start Proboszczewice07.09.2022
o godzinie: 17:30
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Błękitni Gąbin1 : 4Unia Iłów10.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny (Gąbin, Dobrzykowska 33)
Delta Słupno3 : 4Skrwa Łukomie10.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Sparta Mochowo0 : 5Zryw Bielsk10.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Kasztelan Sierpc3 : 0Polonia Radzanowo10.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
GKS Góra0 : 2Mazur Gostynin11.09.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne w Staroźrebach ( Staroźreby, Wiatraczna 14 )
Kolejka nr 4
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin0 : 3Sparta Mochowo17.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
GKS Góra0 : 6Kasztelan Sierpc17.09.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne w Staroźrebach ( Staroźreby, Wiatraczna 14 )
Polonia Radzanowo4 : 0Unia Czermno17.09.2022
o godzinie: 16:00
 GLKS Polonia Radzanowo. ( Radzanowo, Szkolna 3 )
Zryw Bielsk3 : 4Delta Słupno17.09.2022
o godzinie: 16:00
 Sportowa 1 , 09-230 BIELSK
Mazur Gostynin5 : 0Skrwa Łukomie17.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski MOSiR w Gostyninie (Gostynin, Sportowa 1)
Start Proboszczewice3 : 2Unia Iłów18.09.2022
o godzinie: 11:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Kolejka nr 5
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno0 : 1Błękitni Gąbin07.09.2022
o godzinie: 20:45
 Kolejowa 3, Płock
Skrwa Łukomie3 : 2Zryw Bielsk24.09.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Sparta Mochowo3 : 2Start Proboszczewice24.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Iłów1 : 4Polonia Radzanowo24.09.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko w Słubicach (Słubice, Płocka 30)
Kasztelan Sierpc0 : 4Mazur Gostynin24.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Czermno1 : 2GKS Góra25.09.2022
o godzinie: 11:00
 Czermno 52 , 09-530 Gąbin
Kolejka nr 6
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Start Proboszczewice3 : 2Delta Słupno01.10.2022
o godzinie: 10:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" (Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15)
Błękitni Gąbin4 : 1Skrwa Łukomie01.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
GKS Góra3 : 6Unia Iłów01.10.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne w Staroźrebach ( Staroźreby, Wiatraczna 14 )
Polonia Radzanowo2 : 6Sparta Mochowo01.10.2022
o godzinie: 15:00
 GLKS Polonia Radzanowo. (Radzanowo, Szkolna 3)
Kasztelan Sierpc2 : 5Unia Czermno01.10.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Mazur Gostynin2 : 0Zryw Bielsk01.10.2022
o godzinie: 16:00
 Sportowa 1 , 09-500 GOSTYNIN
Kolejka nr 7
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno3 : 2Polonia Radzanowo08.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Unia Iłów1 : 4Kasztelan Sierpc08.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Unia Czermno1 : 1Mazur Gostynin08.10.2022
o godzinie: 15:30
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Sparta Mochowo4 : 1GKS Góra08.10.2022
o godzinie: 16:00
 Świętokrzyska 26 , 09-200 Sieprc
Zryw Bielsk3 : 1Błękitni Gąbin08.10.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Skrwa Łukomie1 : 1Start Proboszczewice09.10.2022
o godzinie: 12:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Kolejka nr 8
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Góra0 : 1Delta Słupno15.10.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne w Staroźrebach ( Staroźreby, Wiatraczna 14 )
Kasztelan Sierpc2 : 0Sparta Mochowo15.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Polonia Radzanowo2 : 3Skrwa Łukomie15.10.2022
o godzinie: 15:00
 GLKS Polonia Radzanowo. ( Radzanowo, Szkolna 3 )
Mazur Gostynin5 : 1Błękitni Gąbin15.10.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion Miejski MOSiR w Gostyninie (Gostynin, Sportowa 1)
Start Proboszczewice1 : 2Zryw Bielsk16.10.2022
o godzinie: 11:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Unia Czermno3 : 0Unia Iłów16.10.2022
o godzinie: 15:00
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Kolejka nr 9
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin2 : 0Start Proboszczewice22.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno2 : 2Kasztelan Sierpc22.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Sparta Mochowo5 : 1Unia Czermno22.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Iłów0 : 7Mazur Gostynin22.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Zryw Bielsk5 : 0Polonia Radzanowo22.10.2022
o godzinie: 15:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Skrwa Łukomie1 : 0GKS Góra23.10.2022
o godzinie: 15:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Kolejka nr 10
data: 29.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc1 : 0Skrwa Łukomie29.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Iłów2 : 1Sparta Mochowo29.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
GKS Góra0 : 0Zryw Bielsk29.10.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne w Staroźrebach ( Staroźreby, Wiatraczna 14 )
Mazur Gostynin2 : 1Start Proboszczewice29.10.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski MOSiR w Gostyninie ( Gostynin, Sportowa 1 )
Polonia Radzanowo0 : 3Błękitni Gąbin29.10.2022
o godzinie: 15:00
 Szkolna 3 , 09-451 Radznowo
Unia Czermno2 : 0Delta Słupno30.10.2022
o godzinie: 14:00
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Kolejka nr 11
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin1 : 0GKS Góra05.11.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno6 : 3Unia Iłów05.11.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Skrwa Łukomie1 : 0Unia Czermno05.11.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Sparta Mochowo2 : 5Mazur Gostynin05.11.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Zryw Bielsk2 : 2Kasztelan Sierpc05.11.2022
o godzinie: 13:30
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Start Proboszczewice1 : 2Polonia Radzanowo06.11.2022
o godzinie: 14:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Kolejka nr 12
data: 01.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin : Kasztelan Sierpc01.04.2023 Brak danych
Delta Słupno : Sparta Mochowo01.04.2023 Brak danych
Mazur Gostynin : Polonia Radzanowo01.04.2023 Brak danych
Skrwa Łukomie : Unia Iłów01.04.2023 Brak danych
Start Proboszczewice : GKS Góra01.04.2023 Brak danych
Zryw Bielsk : Unia Czermno01.04.2023 Brak danych
Kolejka nr 13
data: 15.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc : Start Proboszczewice15.04.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Delta Słupno : Mazur Gostynin15.04.2023 Brak danych
GKS Góra : Polonia Radzanowo15.04.2023 Brak danych
Sparta Mochowo : Skrwa Łukomie15.04.2023 Brak danych
Unia Czermno : Błękitni Gąbin15.04.2023 Brak danych
Unia Iłów : Zryw Bielsk15.04.2023 Brak danych
Kolejka nr 14
data: 22.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Mazur Gostynin : GKS Góra22.04.2023 Brak danych
Polonia Radzanowo : Kasztelan Sierpc22.04.2023 Brak danych
Skrwa Łukomie : Delta Słupno22.04.2023 Brak danych
Start Proboszczewice : Unia Czermno22.04.2023 Brak danych
Unia Iłów : Błękitni Gąbin22.04.2023 Brak danych
Zryw Bielsk : Sparta Mochowo22.04.2023 Brak danych
Kolejka nr 15
data: 29.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc : GKS Góra29.04.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Delta Słupno : Zryw Bielsk29.04.2023 Brak danych
Skrwa Łukomie : Mazur Gostynin29.04.2023 Brak danych
Sparta Mochowo : Błękitni Gąbin29.04.2023 Brak danych
Unia Czermno : Polonia Radzanowo29.04.2023 Brak danych
Unia Iłów : Start Proboszczewice29.04.2023 Brak danych
Kolejka nr 16
data: 06.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin : Delta Słupno06.05.2023 Brak danych
GKS Góra : Unia Czermno06.05.2023 Brak danych
Mazur Gostynin : Kasztelan Sierpc06.05.2023 Brak danych
Polonia Radzanowo : Unia Iłów06.05.2023 Brak danych
Start Proboszczewice : Sparta Mochowo06.05.2023 Brak danych
Zryw Bielsk : Skrwa Łukomie06.05.2023 Brak danych
Kolejka nr 17
data: 13.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno : Start Proboszczewice13.05.2023 Brak danych
Skrwa Łukomie : Błękitni Gąbin13.05.2023 Brak danych
Sparta Mochowo : Polonia Radzanowo13.05.2023 Brak danych
Unia Czermno : Kasztelan Sierpc13.05.2023 Brak danych
Unia Iłów : GKS Góra13.05.2023 Brak danych
Zryw Bielsk : Mazur Gostynin13.05.2023 Brak danych
Kolejka nr 18
data: 20.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc : Unia Iłów20.05.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Błękitni Gąbin : Zryw Bielsk20.05.2023 Brak danych
GKS Góra : Sparta Mochowo20.05.2023 Brak danych
Mazur Gostynin : Unia Czermno20.05.2023 Brak danych
Polonia Radzanowo : Delta Słupno20.05.2023 Brak danych
Start Proboszczewice : Skrwa Łukomie20.05.2023 Brak danych
Kolejka nr 19
data: 27.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin : Mazur Gostynin27.05.2023 Brak danych
Delta Słupno : GKS Góra27.05.2023 Brak danych
Skrwa Łukomie : Polonia Radzanowo27.05.2023 Brak danych
Sparta Mochowo : Kasztelan Sierpc27.05.2023 Brak danych
Unia Iłów : Unia Czermno27.05.2023 Brak danych
Zryw Bielsk : Start Proboszczewice27.05.2023 Brak danych
Kolejka nr 20
data: 03.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc : Delta Słupno03.06.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
GKS Góra : Skrwa Łukomie03.06.2023 Brak danych
Mazur Gostynin : Unia Iłów03.06.2023 Brak danych
Polonia Radzanowo : Zryw Bielsk03.06.2023 Brak danych
Start Proboszczewice : Błękitni Gąbin03.06.2023 Brak danych
Unia Czermno : Sparta Mochowo03.06.2023 Brak danych
Kolejka nr 21
data: 10.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin : Polonia Radzanowo10.06.2023 Brak danych
Delta Słupno : Unia Czermno10.06.2023 Brak danych
Skrwa Łukomie : Kasztelan Sierpc10.06.2023 Brak danych
Sparta Mochowo : Unia Iłów10.06.2023 Brak danych
Start Proboszczewice : Mazur Gostynin10.06.2023 Brak danych
Zryw Bielsk : GKS Góra10.06.2023 Brak danych
Kolejka nr 22
data: 17.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc : Zryw Bielsk17.06.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
GKS Góra : Błękitni Gąbin17.06.2023 Brak danych
Mazur Gostynin : Sparta Mochowo17.06.2023 Brak danych
Polonia Radzanowo : Start Proboszczewice17.06.2023 Brak danych
Unia Czermno : Skrwa Łukomie17.06.2023 Brak danych
Unia Iłów : Delta Słupno17.06.2023 Brak danych