Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKS Grochovia Warszawa1030100077:15
2KS AP DIAMONDS ACADEMY91550433:27
3AP Szczęsnych91240523:31
4MKS Ząbkovia III Ząbki9930622:28
5KS HALINÓW II8930529:32
6KS Wesoła962079:60
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS HALINÓW II4 : 3AP Szczęsnych03.09.2022
o godzinie: 10:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej (Długa Kościelna, Wesoła 6)
KS Wesoła2 : 14MKS Grochovia Warszawa04.09.2022
o godzinie: 12:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
KS AP DIAMONDS ACADEMY1 : 2MKS Ząbkovia III Ząbki04.09.2022
o godzinie: 16:30
 DOSiR Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44)
Kolejka nr 2
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Wesoła3 : 0MKS Ząbkovia III Ząbki11.09.2022
o godzinie: 09:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
AP Szczęsnych4 : 6KS AP DIAMONDS ACADEMY11.09.2022
o godzinie: 11:00
 PKS Radość ARENA (Warszawa-Wawer, Rusałki )
MKS Grochovia Warszawa8 : 2KS HALINÓW II11.09.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
Kolejka nr 3
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS AP DIAMONDS ACADEMY2 : 8MKS Grochovia Warszawa17.09.2022
o godzinie: 10:00
 Halna 20 ( Warszawa-Wawer, Halna 20 )
KS HALINÓW II3 : 0KS Wesoła18.09.2022
o godzinie: 10:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
MKS Ząbkovia III Ząbki2 : 0AP Szczęsnych18.09.2022
o godzinie: 10:00
 MOSiR ZĄBKI ( Ząbki, Juliusza Słowackiego 21 )
Kolejka nr 4
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Grochovia Warszawa4 : 2MKS Ząbkovia III Ząbki24.09.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
KS Wesoła : AP Szczęsnych25.09.2022
o godzinie: 12:30
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
KS HALINÓW II2 : 4KS AP DIAMONDS ACADEMY25.09.2022
o godzinie: 13:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
Kolejka nr 5
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP Szczęsnych0 : 6MKS Grochovia Warszawa01.10.2022
o godzinie: 10:00
 PKS Radość ARENA (Warszawa-Wawer, Rusałki )
KS AP DIAMONDS ACADEMY10 : 0KS Wesoła01.10.2022
o godzinie: 10:00
 Halna 20 ( Warszawa-Wawer, Halna 20 )
MKS Ząbkovia III Ząbki9 : 5KS HALINÓW II01.10.2022
o godzinie: 14:00
 MOSiR ZĄBKI ( Ząbki, Juliusza Słowackiego 21 )
Kolejka nr 6
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Grochovia Warszawa14 : 0KS Wesoła08.10.2022
o godzinie: 18:00
 KS DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
AP Szczęsnych4 : 3KS HALINÓW II09.10.2022
o godzinie: 10:00
 PKS Radość ARENA (Warszawa-Wawer, Rusałki )
MKS Ząbkovia III Ząbki2 : 4KS AP DIAMONDS ACADEMY14.10.2022
o godzinie: 17:45
 MOSiR ZĄBKI (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
Kolejka nr 7
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Ząbkovia III Ząbki1 : 2KS Wesoła15.10.2022
o godzinie: 12:00
 MOSiR ZĄBKI (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
KS AP DIAMONDS ACADEMY0 : 3AP Szczęsnych16.10.2022
o godzinie: 10:00
 DOSiR Kawęczyńska ( Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44 )
KS HALINÓW II2 : 3MKS Grochovia Warszawa16.10.2022
o godzinie: 10:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
Kolejka nr 8
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Wesoła1 : 8KS HALINÓW II22.10.2022
o godzinie: 14:45
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
AP Szczęsnych3 : 1MKS Ząbkovia III Ząbki22.10.2022 Rusałki , 04-886 warszawa
MKS Grochovia Warszawa5 : 1KS AP DIAMONDS ACADEMY29.10.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1)
Kolejka nr 9
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS AP DIAMONDS ACADEMY : KS HALINÓW II05.11.2022
o godzinie: 15:30
 Halna 20 ( Warszawa-Wawer, Halna 20 )
AP Szczęsnych5 : 0KS Wesoła06.11.2022
o godzinie: 12:15
 PKS Radość ARENA (Warszawa-Wawer, Rusałki )
MKS Ząbkovia III Ząbki3 : 6MKS Grochovia Warszawa06.11.2022
o godzinie: 16:00
 MOSiR ZĄBKI ( Ząbki, Juliusza Słowackiego 21 )
Kolejka nr 10
data: 12.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Grochovia Warszawa9 : 1AP Szczęsnych12.11.2022
o godzinie: 18:00
 Wembley w Parku Skaryszewskim ( Warszawa-Praga-Południe, Aleja Jerzego Waszyngtona 1 )
KS HALINÓW II : MKS Ząbkovia III Ząbki13.11.2022
o godzinie: 10:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
KS Wesoła1 : 5KS AP DIAMONDS ACADEMY13.11.2022
o godzinie: 12:00
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )