28 maja 2026

Druga konsultacja Gostynińskiej Kadry Powiatowej U9 za nami

25 maja 2026 roku odbyła się druga konsultacja Gostynińskiej Kadry Powiatowej U9. Kolejne spotkanie potwierdziło, że projekt rozwija się w bardzo dobrym kierunku, a inicjatywa stworzenia kadry powiatowej dla najmłodszych zawodników okazała się bardzo wartościowym przedsięwzięciem.

Podczas zajęć nie brakowało energii, zaangażowania oraz ogromnej pasji do piłki nożnej. Młodzi zawodnicy uczestniczyli w treningu przygotowanym według specjalnego konspektu szkoleniowego, rozwijając swoje umiejętności techniczne, budując pewność siebie oraz ucząc się współpracy w zespole.

Z konsultacji na konsultację widoczna jest coraz większa motywacja, jakość szkolenia oraz radość z gry. To pokazuje, jak duży potencjał posiadają młodzi piłkarze z Powiatu Gostynińskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli:

  • Andrzej Krzewicki – Starosta Gostyniński
  • Marek Ledzion – Pełnomocnik Klubów Płockich Mazowieckiego ZPN

Mazowiecki ZPN składa podziękowania trenerom Marcinowi Mofinie oraz Krzysztofowi Oziemskiemu za profesjonalne przygotowanie zajęć i wkład w rozwój młodych zawodników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, sportową postawę oraz pełne zaangażowanie podczas treningu. Przed młodymi zawodnikami kolejne zajęcia i następne piłkarskie wyzwania.