29 kwietnia 2022

Bardzo dobry mecz Reprezentacji 2009

Udał się rocznikowi 2009 naszej Reprezentacji rewanż w meczu z Lubelskim ZPN za porażkę 2:3 na jesieni. Odnieśli oni pewne zwycięstwo w pierwszym meczu eliminacyjnym na wiosnę w Lublinie. Lubelski ZPN – Mazowiecki ZPN 0:3 Bramki: Szymon Piasta (as. Hoang Nguyen), Oskar Maj (as. Igor Szczepkowski), Szymon Piasta (as. Igor…

Udał się rocznikowi 2009 naszej Reprezentacji rewanż w meczu z Lubelskim ZPN za porażkę 2:3 na jesieni. Odnieśli oni pewne zwycięstwo w pierwszym meczu eliminacyjnym na wiosnę w Lublinie.

Lubelski ZPN – Mazowiecki ZPN 0:3

Bramki: Szymon Piasta (as. Hoang Nguyen), Oskar Maj (as. Igor Szczepkowski), Szymon Piasta (as. Igor Szczepkowski)

Trener Mateusz Legierski po meczu: „Jesteśmy zadowoleni z przebiegu meczu. Sposób, w jaki zagraliśmy pomógł nam stworzyć dobre okazje do zdobycia bramek i zapobiec atakom ze strony zawodników z Lubelskiego ZPN. Potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, płynnie przenosiliśmy grę spod naszej bramki pod bramkę przeciwnika. Nasi środkowi pomocnicy zawsze byli dostępni dla środkowych obrońców i bramkarza, zapewniając im komfort przed podjęciem decyzji. Napastnicy wywierali presję na obrońcach z Lubelszczyzny. Bardzo cieszy nastawienie chłopców. To jak reagowaliśmy na niepowodzenia i straty jest warte podkreślenia. Oczywiście chcemy stwarzać jeszcze więcej okazji i grać coraz odważniej w ataku. To, w jaki sposób gramy, naraża nas na stratę bramek, ale akceptujemy ten fakt i chcemy kontynuować ofensywne granie w piłkę nożną.”