10 maja 2023

Droga do finału! Kto zagra o złoto i awansuje na poziom centralny Pucharu Polski? [Link do transmisji]

Nastał wielki dzień - dzień półfinałów forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. Legia II Warszawa podejmie bramkostrzelną Broń Radom, a Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która pokonała po emocjonującym meczu KTS Weszło zmierzy się u siebie z Legionovią Legionowo.

Nastał wielki dzień – dzień półfinałów forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. Legia II Warszawa podejmie bramkostrzelną Broń Radom, a Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która pokonała po emocjonującym meczu KTS Weszło zmierzy się u siebie z Legionovią Legionowo. Czy pod koniec dnia będziemy świadkami sensacji? Na kogo stawiają bukmacherzy? Kto zagra w wielkim finale 7 czerwca na stadionie Aktywnej Warszawy na warszawskich Bielanach? Sprawdźmy!

Faworyci są znani i nie jest niespodzianką, że wśród nich znajdziemy Legię II Warszawa (obrońcę tytułu) oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która bije się o awans do eWinner 2. Ligi.

Emocje możesz podbić zaglądając w ofertę naszego Partnera i Sponsora Tytularnego tych rozgrywek – firmy forBET. Przeniesiesz się na nią klikając TUTAJ. Jeżeli nie masz jeszcze konta, koniecznie użyj kodu MZPN przy jego zakładaniu.

Transmisja hitowego starcia: Pogoń vs Legionovia