13 marca 2017

Fatalny weekend mazowieckich trzecioligowców

 W III lidze osiemnasta kolejka była fatalna dla mazowieckich klubów. Wszystkie przegrały – i był to pierwszy taki przypadek w tym sezonie. Huragan Wołomin nie miał zbyt wielu argumentów w wyjazdowej rywalizacji z prowadzącym w tabeli ŁKS-em Łódź, ulegając ostatecznie 0:5. W innej, bardziej wyrównanej potyczce…

 W III lidze osiemnasta kolejka była fatalna dla mazowieckich klubów. Wszystkie przegrały – i był to pierwszy taki przypadek w tym sezonie.
Huragan Wołomin nie miał zbyt wielu argumentów w wyjazdowej rywalizacji z prowadzącym w tabeli ŁKS-em Łódź, ulegając ostatecznie 0:5. W innej, bardziej wyrównanej potyczce mazowiecko – łódzkiej, Świt Nowy Dwór uległ u siebie Widzewowi 1:2.  Bramkę dla gospodarzy z rzutu karnego strzelił Patryk Szczepański, a dla łodzian dwukrotnie trafiał wychowanek warszawskiej Agrykoli – Daniel Mąka. W pojedynku na szczycie trzecioligowej tabeli, wicelider Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie pokonał, zajmujące trzecie miejsce – rezerwy Legii Warszawa 2:0. Także inny stołeczny zespół – Ursus, nie dał rady przywieźć ani jednego punktu z Morąga, gdzie uległ Huraganowi 0:1.
Miejmy nadzieję, że w następnej kolejce naszym drużynom pójdzie zdecydowanie lepiej. Szczególnie że trzy mecze rozegrają na swoich boiskach. Wszystkie zaplanowano na sobotę 18 marca. Huragan Wołomin podejmie swojego imiennika z Morąga o godz.13, Legia II Warszawa w Ząbkach zagra z Sokołem Ostróda o 14, a Ursus rywalizować będzie z MKS Ełk o 15. Natomiast Świt Nowy Dwór Mazowiecki w niedzielę 19 marca pojedzie na mecz z Concordią do Elbląga.    
(mf)