21 maja 2018

Gratulujemy Legii i Wiśle Płock!

Obrona mistrzowskiego tytułu, po wcześniejszym zdobyciu Pucharu Polski przez Legię oraz wysokie, piąte miejsce zespołu Wisły Płock - to osiągnięcia, które mogą napawać dumą... W imieniu mazowieckiego środowiska piłkarskiego Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przesłał naszym laureatom serdeczne gratulacje!

 

Dariusz Mioduski

Prezes Legia S.A. Warszawa

   W imieniu całego środowiska piłkarskiego Mazowsza pragniemy przekazać naszemu sztandarowemu Klubowi słowa wielkiego uznania i serdeczne gratulacje z okazji zdobycia kolejnego już tytułu Mistrza Polski.

   Sukces ten nie był łatwy, jednak wierzyliśmy, że mimo jesiennych kłopotów, nasza Wielka Legia zawalczy o mistrzowską koronę do końca. I tak się stało! Sukces to tym większy, że okraszony dodatkowo blaskiem Pucharu Polski. Mamy nadzieję, że wywalczone trofea zostaną zwieńczone dalszymi awansami w rozgrywkach europejskich, czego zawodnikom, władzom Klubu i wiernym kibicom z całego serca życzymy!

Zdzisław Łazarczyk

Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

 Warszawa dnia 21 maja 2018 r.

 

 

Jacek Kruszewski

Prezes Wisła S.A. Płock

 

    W imieniu Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej pragnę złożyć serdeczne gratulacje i postawę w tegorocznych rozgrywkach piłkarskiej Ekstraklasy. Wysoka lokata w najwyższej lidze rozgrywkowej jest uwieńczeniem Waszej pracy, zarówno szkoleniowej jak i organizacyjnej, w ważnym przecież dla Was roku Jubileuszu Klubu.

  Całe środowisko piłkarskie jest pod wrażeniem wyników, jakie uzyskiwaliście w minionym sezonie, w którym Wasi zawodnicy stawili czoła najlepszym zespołom w kraju. Mam nadzieję, że Wasza praca spożytkuje w przyszłości najwyższymi trofeami w kraju i zaowocuje wynikami na europejskich stadionach, czego Wam serdecznie wszyscy życzymy.

Zdzisław Łazarczyk

Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

 

Warszawa dnia 21 maja 2018 r.