12 sierpnia 2023

Innowacyjne partnerstwo MZPN

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej 10 sierpnia 2023 r. zaliczy do tych dni, które na stałe zmieniają oblicze organizacji naszych rozgrywek i dzięki wprowadzonym innowacjom stawiają mazowiecką centralę piłkarską w czołówce organizacji sportowych w kraju.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej 10 sierpnia 2023 r. zaliczy do tych dni, które na stałe zmieniają oblicze organizacji naszych rozgrywek i dzięki wprowadzonym innowacjom stawiają mazowiecką centralę piłkarską w czołówce organizacji sportowych w kraju.

Tego dnia, 10 sierpnia 2023 r. Mazowiecki ZPN parafował długoterminową umowę z VEO Technologies, która zapewnia dostęp do kamer wykorzystujących najnowszą technologię AI.

Korzyści dla klubów będą również czysto finansowe. Nasze kluby otrzymają stałą zniżkę -200 euro! Na początek współpracy mamy jeszcze większą promocję – ważną do 31 sierpnia 2023 r. Więcej o tym przeczytasz pod koniec artykułu.

Czym jest kamera VEO CAM 2?

Przedstawiamy kamerę Veo Cam 2 — kompletne rozwiązanie do nagrywania, trenowania i analizowania piłki nożnej. Od 2015 roku załoga Veo dąży do tego, aby nagrywanie piłki nożnej było tak proste i niedrogie, jak to tylko możliwe.

Kto potrzebuje kamery piłkarskiej VEO CAM 2?

Dla trenerów i zespołów nagrywanie meczów i treningów jest kluczowym elementem analizy wyników. Dla młodych graczy — lub rodziców młodych graczy — specjalistyczna kamera piłkarska, taka jak Veo Cam 2, może pomóc w stworzeniu profesjonalnej jakości, przyciągającego wzrok filmu z najważniejszych wydarzeń i szansy bycia wypatrzonym wśród tłumów.

Veo Cam 2 automatycznie rejestruje mecze piłki nożnej i sesje treningowe z niesamowitą jakością wideo. Zmieniająca grę sztuczna inteligencja pozwala użytkownikom skupić się na meczu piłki nożnej lub sesji treningowej. Kamera 180 stopni automatycznie wykrywa piłkę i śledzi grę. Po zakończeniu Veo Cam 2 automatycznie prześle materiał filmowy przy następnym połączeniu z Internetem.

Veo Cam 2 to także pierwsza na świecie kamera piłkarska zasilana sztuczną inteligencją, która może transmitować na żywo. Dzięki prostemu dodatkowi do subskrypcji Veo możesz dzielić się swoją pasją, celami i nie tylko w czasie rzeczywistym.

Specjalna oferta dla mazowieckich klubów

Nie zapomnij skorzystać z fantastycznej oferty od VEO Technologies na starcie nowego sezonu. Dzięki naszemu partnerstwu możesz otrzymać 50% zniżki na Veo Cam 2.

Ta oferta potrwa do końca sierpnia! Aby skorzystać wystarczy kliknąć w poniższy link: https://www.veo.co/

📣 Ogłoszenie niesamowitej oferty! Dzięki naszej współpracy z Veo możesz otrzymać:
👉 50% zniżki na Veo Cam 2
👉 Ekskluzywna sesja onboardingowa prowadzona przez Veo Expert

Oferta ważna do 31 sierpnia 2023 r.

Z tej oferty, jak i zamówień grupowych można skorzystać kontaktując się z VEO za pośrednictwem MZPN pod adresem: mazowiecki@zpn.pl