1 grudnia 2017

Kalosze z Płocka grali najlepiej

 W sobotę 2 grudnia w hali w Sobolewie rozegrany został tradycyjny turniej piłkarski sędziów o mistrzostwo Mazowsza. W zawodach wzięły udział reprezentacje kolegiów sędziowskich Mazowieckiego Zwiazku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zwyciężyli klubowi koledzy Krzysztofa Jakubika, drużyna sędziów z okręgu Siedleckiego ZPN.

 Tym razem w turnieju najlepszy okazał się zespół KS z Płocka, ktory z rąk Zdzisława Łazarczyka, Prezesa MZPN odebrał pamiątkowy puchar. Koledzy naszego najlepszego sędziego, Szymona Marciniaka,w pokonanym polu pozostawili kolejno drużyny KS z Warszawy, Ciechanowa-Ostrołeki, Siedlec i Radomia. Najlepszym  piłkarzem spośród sędziów okrzykniueto Karola Baranowskiego z WS Siedlce, królem strzelców został Sławomir Gołębiewski z WS Ciechanów-Ostrołęka, a najlepszym bramkarzem wybrano Karola Domżała z Płocka.

  Piłkarskie zmagania sędziów są doskonałą okazją do weryfikacji profesjonalnego warsztatu mazowieckich „kaloszy”, którzy od lat stawiani sa w krajowej czołówce. Turniej w Sobolewie był tego potwierdzeniem, zaś o dokumentację fotograficzną można zwrócić się elektronicznie do naszej redakcyjnej koleżanki, Ewy Piotrowskiej.

 Pełna relacja z turnieju znajduje się na stronie www.ksmzpn.pl.

(js)