31 maja 2023

Kolejny webinar Akademii MZPN za nami! Pobiliśmy rekord!

W środę 31 maja 2023 r. odbył się kolejny darmowy webinar w ramach projektu Akademia MZPN. Tym razem na tapet wzięliśmy temat: Jak zgodnie z prawem zorganizować dzień meczowy (i jak na nim zarabiać)? Przedmiot szkolenia przedstawili mec. Kazimierz Romaniec i mec. Bartosz Ulczycki z kancelarii DGTL oraz Tomasz Flakowski - Sekretarz Mazowieckiego ZPN.

W środę 31 maja 2023 r. odbył się kolejny darmowy webinar w ramach projektu Akademia MZPN. Tym razem na tapet wzięliśmy temat: Jak zgodnie z prawem zorganizować dzień meczowy (i jak na nim zarabiać)? Przedmiot szkolenia przedstawili mec. Kazimierz Romaniec i mec. Bartosz Ulczycki z kancelarii DGTL oraz Tomasz Flakowski – Sekretarz Mazowieckiego ZPN.

W szkoleniu udział wzięło 75 uczestników. Dzięki temu we wszystkich 4 webinarach gościliśmy już 132 osoby z całego Mazowsza! Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy chęci rozwijania własnych kompetencji. Już dziś zapraszamy na kolejne webinary Akademii MZPN. Najbliższy już we wtorek 13 czerwca 2023 r. o 20:00. Temat czerwcowego webinaru Akademii MZPN: Giełda pracy MZPN – Jak znaleźć dobrego pracownika / dobrą pracę na piłkarskim Mazowszu? Zapisz się na ten webinar klikając TUTAJ.

Przepisy prawa piłkarskiego w jednym miejscu! Link do publikacji: https://dgtl.business/zamow-ksiazke/#zamow