9 października 2019
Komisja futsalu

Futsalowy Puchar Polski Kobiet – zapisy

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek   Pucharu Polski w Futsalu kobiet w sezonie 2019/2020. Pierwsza część rozgrywek odbędzie się w Wojewódzkich Związkach Piłki Nożnej. Na tym etapie zostanie wyłoniony zwycięzca pucharowej rywalizacji w Mazowieckim ZPN, który weźmie udział w rozgrywkach ogólnopolskich prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Na szczeblu centralnym do rozgrywek pucharowych dołączają zespoły I ligi oraz ekstraligi futsalu kobiecego.

Zgłoszenia drużyn wyrażających chęć startu rozgrywkach Pucharu Polski w Futsalu kobiet w sezonie 2019/2020  w Mazowieckim ZPN będą przyjmowane do 4 listopada 2019 rok.

Zespoły zainteresowane udziałem w Pucharze Polski w Futsalu kobiet zgłaszają się drogą mailową na adres Mazowieckiego ZPN – mazowiecki@zpn.pl

Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

System rozgrywek pucharowych na szczeblu Mazowieckiego ZPN będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Wyłonienie zwycięzcy jest planowane do dnia 29 grudnia 2019 rok. Szczegóły zostaną przedstawione po zamknięciu listy zgłoszeń.

Wpisowe dla zespołów ligowych zgłaszających się do rozgrywek Halowego Pucharu Polski Kobiet wynosi 100,00 zł, a dla zespołów środowiskowych 50,00 zł. Płatne przy zgłoszeniu na konto Mazowieckiego ZPN.

Rozgrywki pucharowe na szczeblu Mazowieckiego ZPN prowadzone będą w oparciu o opracowany przez Komisję Futsalu MZPN regulamin, przy uwzględnieniu w szczególności Uchwały V/82 z dnia 25 maja 2017 rok Zarządu PZPN w sprawie statusu zawodników występujących w rozgrywkach futsalu.

Zasady prowadzenia rozgrywek na szczeblu centralnym określi Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN.