9 października 2019
Komisja futsalu

Halowy Puchar Polski – zapisy

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020. Na szczeblu Mazowieckiego ZPN w I fazie rozgrywek uczestniczą zespoły Mazowieckiej II ligi futsalu oraz zgłoszone do rozgrywek drużyny środowiskowe.

Podobnie jak w minionych edycjach system rozgrywek na szczeblu Mazowieckiego ZPN jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Planowane jest wyłonienie zwycięzcy do 21-22 grudnia 2019 rok. Szczegóły zostaną przedstawione po zamknięciu listy zgłoszeń.

Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji HPP w Mazowieckim ZPN mija 4 listopada  2019 rok.

Najlepsza drużyna eliminacji wojewódzkich uzyska awans do rozgrywek na szczeblu centralnym Halowego Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią kolejno zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu.

Wpisowe dla zespołów II ligi zgłaszających się do rozgrywek HPP wynosi 100,00 zł, a dla zespołów środowiskowych 50,00 zł. Płatne przy zgłoszeniu na konto Mazowieckiego ZPN

Zespoły zainteresowane udziałem  w Halowym Pucharze Polski zgłaszają się drogą mailową na adres Mazowieckiego ZPN – mazowiecki@zpn.pl

Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu.

Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Regulamin HPP jest do pobrania ze strony PZPN – Uchwała nr VII/118 z dnia 7 lipca 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyjęcia Regulaminu Rozgrywek o Halowy Puchar Polski na sezon 2017/2018 i następne.

Zasady prowadzenia rozgrywek na szczeblu centralnym określi Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN.