13 października 2022

Komunikat dot. możliwości zakupu biletów na mecz Polska – Chile

Szanowni Państwo,

 

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz Polska – Chile, który rozegrany zostanie w dniu 16.11.2022 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

 

Bilety dostępne są w następujących kategoriach cenowych:

  • I kategoria   240 zł
  • II kategoria  180 zł
  • III kategoria  120 zł

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji.

W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym formularzu na adres mazowiecki@zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 17 października 2022 roku, godz. 24.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila klubowego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Po pozytywnym rozpatrzeniu zamówienia zainteresowany Klub/osoba fizyczna otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem przyznania biletów i informacją o numerze konta, na które będzie zobowiązany będzie dokonać opłaty za bilety.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY POBIERZESZ KLIKAJĄC TUTAJ