23 października 2020
Komisja futsalu

Puchar Polski w Futsalu Kobiet

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek   Pucharu Polski w Futsalu kobiet w sezonie 2020/2021. Pierwsza część rozgrywek odbędzie się w Wojewódzkich Związkach Piłki Nożnej. Na tym etapie zostanie wyłoniony zwycięzca pucharowej rywalizacji w Mazowieckim ZPN, który weźmie udział w rozgrywkach ogólnopolskich prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Zgłoszenia drużyn wyrażających chęć startu rozgrywkach Pucharu Polski w Futsalu kobiet w sezonie 2020/2021  w Mazowieckim ZPN będą przyjmowane do 10 listopada 2020 rok.

Zespoły zainteresowane udziałem w Pucharze Polski w Futsalu kobiet zgłaszają się drogą mailową na adres ajahkierownik@poczta.fm

Prosimy o podanie w zgłoszseniu nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

System rozgrywek pucharowych na szczeblu Mazowieckiego ZPN będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Wyłonienie zwycięzcy jest planowane do dnia 30 listopada 2020 rok. Szczegóły zostaną przedstawione po zamknięciu listy zgłoszeń.

Rozgrywki pucharowe na szczeblu Mazowieckiego ZPN prowadzone będą w oparciu o opracowany przez Komisję Futsalu i Piłki Plażowej regulamin, przy uwzględnieniu Uchwały nr XI/198 z dnia 7 grudnia 2018 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyjęcia Regulaminu Rozgrywek o Puchar Polski w Futsalu kobiet na sezon 2018/2019 i następne.

Zasady prowadzenia rozgrywek na szczeblu centralnym określi Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN.