13 października 2020
Komisja futsalu

Puchar Polski w futsalu mężczyzn 2020/2021

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek Pucharu Polski w Futsalu mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Na szczeblu Mazowieckiego ZPN w eliminacjach wojewódzkich Pucharu uczestniczą zgłaszające się do rozgrywek pucharowych zespoły Mazowieckiej II ligi futsalu mężczyzn oraz drużyny środowiskowe.

Podobnie jak w minionych edycjach system rozgrywek na szczeblu Mazowieckiego ZPN jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Zgodnie z zaleceniem Polskiego Związku Piłki Nożnej zwycięzcy na szczeblu Mazowieckiego ZPN zostaną wyłonieni do 20 grudnia 2020 rok. Szczegóły dotyczące systemu rozgrywek oraz dokładne terminy zostaną przedstawione po zamknięciu listy zgłoszeń.

Rywalizacja Pucharowa będzie się toczyć według zasad określonych w –

Uchwale nr VII/111z dnia 2 września 2020 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyjęcia Regulaminu Rozgrywek o Puchar Polski w Futsalu na sezon 2020/2021 i następne (do pobrania na stronie internetowej PZPN)

– przy dostosowaniu etapu wojewódzkiego w Mazowieckim ZPN do wymagań wynikającej z ilości zgłoszonych na tym etapie pucharowego współzawodnictwa zespołów.

Najlepsza drużyna eliminacji wojewódzkich uzyska awans do rozgrywek na szczeblu centralnym Pucharu Polski w futsalu, gdzie do rywalizacji przystąpią kolejno zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu mężczyzn.

Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Pucharu Polski w Futsalu w Mazowieckim ZPN mija 4 listopada  2020 rok.

Zespoły zainteresowane udziałem  w Halowym Pucharze Polski zgłaszają się drogą mailową na adres ajahkierownik@poczta.fm

Prosimy o podawanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu.

Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.