28 października 2015

Młodzież Mazowsza punktuje !

 Kolejne zwycięstwa odniosły młodzieżowe kadry Mazowieckiego ZPN na zakończenie jesiennej rundzie eliminacyjnej.   Tym razem rywalami naszych roczników 2002 i 2003 byli rówieśnicy z Warmii i Mazur. Goście na stadionie na warszawskim Targówku byli przeciwnikiem wymagającym, jednak musieli uznać wyższość lepszych technicznie podopiecznych Piotra Mosóra i Tomasza Citkowicza;…

 Kolejne zwycięstwa odniosły młodzieżowe kadry Mazowieckiego ZPN na zakończenie jesiennej rundzie eliminacyjnej.

  Tym razem rywalami naszych roczników 2002 i 2003 byli rówieśnicy z Warmii i Mazur. Goście na stadionie na warszawskim Targówku byli przeciwnikiem wymagającym, jednak musieli uznać wyższość lepszych technicznie podopiecznych Piotra Mosóra i Tomasza Citkowicza; młodsi wygrali 3:0, a starsi 2:0, choć to zwycięstwo nie przyszło im lekko. Obie kadry prowadzą w swoich grupach z kompletem punktów.

 W minioną sobotę grały także dziewczęta, ktorych przeciwnikiem były reprezentacje Podlaskiego ZPN. Na Kawęczyńskiej młodsze (U-13) wygrały 7:0, a starsze (U-16) 12:0.

  Swoje ostatnie jesienne mecze rozegrali chłopcy starszych roczników : U-16 i U-15 w środę 4 listopada br. z Warmią i Mazurami. Rocznik 2001 stoczył ciężki bój, ale dzięki bramkom Michała Karbownika, Jacka Lewandowskiego i Daniela Boguckiego zremisował w Olsztynku 3:3 i z 7 pkt. prowadzi w grupie. Starsi także prowadzą z 7 pkt.;dzięki zwycięstwu 2:0 po golach Olafa Bienkowskiego i Franka Ratajczyka.