18 października 2016

Najmłodsze kadry zapunktowały na Podlasiu

 Najmłodsze kadry wojewódzkie rozegrały swoją trzecia jesienną kolejkę grupowych eliminacji mistrzostw Polski, tym razem na Podlasie.  Myślałby się ktoś jednak, że rozbijane do niedawna wysoko zespoły Podlaskiego ZPN i tym razem też  doznają srogich porażek. Wysokie lokaty zespołów Jagiellonii i suwalskich Wigier przekładają się chyba na…

 Najmłodsze kadry wojewódzkie rozegrały swoją trzecia jesienną kolejkę grupowych eliminacji mistrzostw Polski, tym razem na Podlasie.

 Myślałby się ktoś jednak, że rozbijane do niedawna wysoko zespoły Podlaskiego ZPN i tym razem też  doznają srogich porażek. Wysokie lokaty zespołów Jagiellonii i suwalskich Wigier przekładają się chyba na poziom najmłodszych, gdyż gospodarze postawili twarde warunki naszym młodzikom.

 Przekonał się o tym Piotr Mosór, ktorego podopieczni w kategorii U-14 wywieźli stamtąd tylko jeden punkt po bezbramkowym remisie.

 Lepiej poszło młodszym w kategorii U-13. Zespół Marcina Korkucia wygrał 3:1 po bramkach Jakuba Szczepockiego, Jakuba Kodeńca i Bartosza Zielińskiego.

Nasze zespoły sa na czele swoich grup. Gratulujemy !

(js)