23 sierpnia 2023

Nowy partner Mazowieckiego ZPN! Aplikacja GSapp.pl – łatwe generowanie grafik dla klubów sportowych!

Miło nam poinformować, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nawiązał współpracę z Grafiką Sportową, właścicielem aplikacji GSapp.pl. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera, który przygotował specjalną promocję dla klubów zrzeszonych w Mazowieckim ZPN.

Miło nam poinformować, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nawiązał współpracę z Grafiką Sportową, właścicielem aplikacji GSapp.pl. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera, który przygotował specjalną promocję dla klubów zrzeszonych w Mazowieckim ZPN. Wykorzystując kod: MZPN15 – otrzymają Państwo 15% zniżkę na zakup abonamentu. Promocja ważna przez cały czas trwania umowy z MZPN, wyłącznie dla klubów zrzeszonych w MZPN.

GSapp to wyjątkowa aplikacja stworzona z myślą o klubach sportowych, umożliwiająca tanie generowanie grafik na podstawie profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Za niezwykle przystępną cenę 50 zł miesięcznie, możesz tworzyć wysokiej jakości grafiki.

Pobierz klikając tutaj GSAPPDzięki GSapp, masz możliwość łatwego tworzenia składów meczowych, plakatów, zapowiedzi oraz wyników, które doskonale oddadzą charakter Twojego klubu sportowego. Aplikacja oferuje szeroki wybór gotowych szablonów stworzonych przez naszych grafików, które możesz łatwo personalizować według swoich potrzeb.

Dodatkowo, GSapp oferuje opcję projektowania grafik dedykowanych. Nasi doświadczeni graficy mogą stworzyć dla Ciebie unikalne projekty, takie jak plakaty, zapowiedzi, składy meczowe i wyniki. Podobnie jak w przypadku szablonów, użytkownicy mają możliwość samodzielnej edycji tych grafik. Koszt projektu grafiki dedykowanej rozpoczyna się od niewiarygodnie niskiej kwoty – 70 zł.

Nie trać więcej czasu ani pieniędzy na drogie projekty graficzne. Wykorzystaj GSapp i ciesz się łatwym oraz ekonomicznym tworzeniem profesjonalnych grafik dla swojego klubu sportowego. Przygotuj składy meczowe, plakaty, zapowiedzi i wyniki, które przyciągną uwagę fanów i sponsorów. Pobierz aplikację GSapp już dziś i zapewnij swojemu klubowi sportowemu dynamiczny wizerunek w przystępnej cenie.

https://grafika-sportowa.pl/ 
https://gsapp.pl/   
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixeu.gsapp