1 lipca 2022

Puchar Deyny: Wracamy na właściwe tory

Kadra U14 od 4 dni przebywa na finałach Pucharu im. Kazimierza Deyny. Do tej pory zmierzyli się z kadrowiczami z województwa śląskiego i kujawsko-pomorskiego. W pierwszym spotkaniu z rówieśnikami ze Śląska nasi zawodnicy po trudnym spotkaniu przegrali 1-0. W drugim meczu, nasi reprezentanci zrehabilitowali się i po dużo lepszej grze…

Kadra U14 od 4 dni przebywa na finałach Pucharu im. Kazimierza Deyny. Do tej pory zmierzyli się z kadrowiczami z województwa śląskiego i kujawsko-pomorskiego. W pierwszym spotkaniu z rówieśnikami ze Śląska nasi zawodnicy po trudnym spotkaniu przegrali 1-0. W drugim meczu, nasi reprezentanci zrehabilitowali się i po dużo lepszej grze i walce pokonali kadrę KPZPN 4-1. Podopieczni Tomasza Tercjaka wciąż liczą się w walce o medale. Pojutrze Mazowszanie zmierzą się z rywalami z województwa zachodnio-pomorskiego.

MAZOWIECKI ZPN – KUJAWSKO-POMORSKI ZPN 4:1
Bramki: Peret x2, Babiloński, Sito

Skład: Błocki,Kubiak, Żek, Czarkowski, Foks, Sobolewski, Mozie, Peret, Wyrozumski, Jakubowski, Jasiński, Bienduga, Sito, Leśniewski, Kiełbasiński, Gawarecki, Musiałek, Babiloński.

Aktualna tabela grupy:

1. ŚZPN 6 pkt, Bilans bramkowy (5-1)
2. MZPN 3 pkt, Bilans bramkowy (4-2)
3. ZPZPN 3 pkt, Bilans bramkowy (3-5)
4. KPZPN 0 pkt, Bilans bramkowy (2-6)