14 lutego 2020

Puchar Prezesa PZPN nie dla Mazowsza

  W sobotę i niedzielę  15/16 bm. w halach MOSiR na warszawskiej Woli i Bemowie rozgrywana jest III edycja Pucharu Prezesa PZPN w kategorii chłopców U-11 i U-12. Wśród uczestników są dwie drużyny reprezentujące Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – MKS Znicz Pruszków i KS Drukarz Warszawa.

Grupy eliminacyjne rozegrają swoje spotkania w hali „Koło” przy ul. Obozowej 60. Młodsi piłkarze z Pruszkowa pod wodzą trenera Emila Adamczuka zagrali w sobotę w grupie C U-11, a ich rywalami byli LZS Victoria Chróścice z Opolskiego ZPN, KS Arkadia Szczecin i Motor Lublin. Nasi zawodnicy poradzili sobie z rywalami w grupie eliminacyjnej, ale w ćwierćfinale musieli uznać wyższość równieśników z MLKS Widok Skierniewice. W finale spotkały się zespoły Limanovii i Arkonii Szczecin; lepsza okazała się drużyna z Małopolski.

   W niedzielę zagrali starsi; Drukarz, poprowadzony przez trenera Przemysława Cegiełkę, za rywali w grupie miał Stal Rzeszów, Akademię Pogoni Szczecin i UKS Rodło Opole. Niestety, nasi piłkarze nie zdołali przebrnąć przez eliminacje w grupie i bez sukcesu zakończyli tegoroczną edycję Pucharu Prezesa PZPN.

  

(js)