5 lutego 2022

Reprezentacja Dziennikarzy zwyciężyła w Turnieju Futsalowym Oldbojów z okazji 100-lecia MZPN!

W sobotę 29 stycznia 2022 roku w hali sportowej OSiR Włochy odbył się Turniej Futsalowy Oldbojów z okazji 100-lecia MZPN o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy Jarosława Karcza. Do rywalizacji w kategorii Oldboj (45+) stanęły drużyny Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Radomiaka Radom, Wisły Płock oraz Reprezentacja Dziennikarzy i Reprezentacja Warszawy. Mecze…

W sobotę 29 stycznia 2022 roku w hali sportowej OSiR Włochy odbył się Turniej Futsalowy Oldbojów z okazji 100-lecia MZPN o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy Jarosława Karcza. Do rywalizacji w kategorii Oldboj (45+) stanęły drużyny Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Radomiaka Radom, Wisły Płock oraz Reprezentacja Dziennikarzy i Reprezentacja Warszawy. Mecze były zacięte i w fazie grupowej, oprócz kilku przypadków, w większości kończyły się jednobramkowym zwycięstwem jednej bądź drugiej strony. Najlepszą drużyną okazali się zawodnicy Reprezentacji Dziennikarzy, którzy w finale po rzutach karnych zwyciężyli drużynę Radomiaka Radom. Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich pozostałych drużyn!

Ostatnie mecze grupowe i mecze fazy finałowej poprzedził mecz pokazowy drużyn występujących w Ekstraklasie Futsalu: Legii Warszawa Futsal oraz AZS UW DARKOMP Wilanów, który okazał się znakomitym widowiskiem i doskonałą reklamą futsalu. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Retransmisję z całego wydarzenia możecie zobaczyć na MZPN TV klikając TUTAJ.