31 grudnia 2021

Tomasz Flakowski nowym Sekretarzem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma przyjemność ogłosić nominację Tomasza Flakowskiego na stanowisko nowego Sekretarza MZPN. Tomasz Flakowski, to 32-letni manager, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz międzynarodowych studiów podyplomowych z zakresu zarządzania w sporcie FIFA/CIES Programme in Sports Management. Przez lata związany z branżą prawną. Pracował…

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma przyjemność ogłosić nominację Tomasza Flakowskiego na stanowisko nowego Sekretarza MZPN.

Tomasz Flakowski, to 32-letni manager, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz międzynarodowych studiów podyplomowych z zakresu zarządzania w sporcie FIFA/CIES Programme in Sports Management.

Przez lata związany z branżą prawną. Pracował w kancelariach i działach prawnych takich firm, jak Jeronimo Martins Polska S.A., czy Eurorent Sp. z o.o. (SIXT), a od 2017 roku prowadzi własne doradztwo dla firm i klubów sportowych.

Pracę w sporcie zaczynał u podstaw – w A-klasowej Bzurze Chodaków, z której przeszedł do II ligowej Olimpii Elbląg, jako Manager Generalny warmińsko-mazurskiego klubu.

Następnie przez kolejne dwa lata pracował w Stali Rzeszów, gdzie pełnił rolę Managera ds. rozwoju marki i komunikacji oraz Dyrektora Fundacji.

Przed startem sezonu 2021/2022 podjął współpracę z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy – Górnikiem Łęczna.

Międzynarodowe doświadczenie zdobywał pomagając przy organizacji finałów UEFA Champions League (Cardiff 2017, Kijów 2018, Madryt 2019), UEFA Women’s Champions League (Cardiff 2017 i Kijów 2018), finałów UEFA Youth League (Nyon 2019), czy UEFA EURO U-21 oraz FIFA World Cup U-20, które odbyły się w Polsce w latach 2017 i 2019.

W maju 2021 roku podczas finału UEFA Champions League w Porto współpracował z UEFA, jako A&D Coordinator.

Obowiązki Sekretarza mazowieckiej centrali Tomasz Flakowski obejmie 1 stycznia 2022 r.