16 października 2015

ZGŁOSZENIA DO HALOWEGO PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU MAZOWIECKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ – SEZON 2015/2016

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w sezonie 2015/2016. Zgodnie z Regulaminem HPP w futsalu zatwierdzonym przez zarząd PZPN na szczeblu Mazowieckiego ZPN w I fazie rozgrywek uczestniczyć mogą zespoły istniejącej w danym regionie 2 ligi futsalu   oraz drużyny środowiskowe…

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w sezonie 2015/2016.

Zgodnie z Regulaminem HPP w futsalu zatwierdzonym przez zarząd PZPN na szczeblu Mazowieckiego ZPN w I fazie rozgrywek uczestniczyć mogą zespoły istniejącej w danym regionie 2 ligi futsalu   oraz drużyny środowiskowe zainteresowane udziałem w HPP.

Podobnie jak w minionych edycjach HPP na szczeblu wojewódzkim odbędą się eliminacje.   Fazy eliminacyjne i zasady ich rozgrywania uzależnione są od ilości otrzymanych zgłoszeń zespołów wyrażających chęć uczestnictwa w HPP. Drużyna reprezentująca Mazowiecki ZPN w rozgrywkach centralnych HPP będzie wyłoniona do 30 listopada 2015 rok. Najlepsza drużyna eliminacji wojewódzkich uzyska awans do 1/32 Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią zespoły 1 ligi oraz Ekstraklasy Futsalu.

 

Wpisowe dla zespołów 2 ligi za udział w HPP wynosi 100 zł, a dla zespołów środowiskowych 50 zł. – wnoszone na konto Mazowieckiego ZPN.
Zespoły zainteresowane udziałem w Pucharze Polski, jak również ewentualną organizacją turnieju eliminacyjnego, mogą się zgłaszać do Komisji Futsalu Mazowieckiego ZPN drogą mailową na adres: mazowiecki@zpn.pl

 

W zgłoszeniach należy podać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe do przedstawiciela zespołu. Termin zgłoszeń do obecnej edycji Halowego Pucharu Polski mija 31 października 2015 rok

 

Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (telefon 607 522 539) – przewodniczący Komisji Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.