8 marca 2023

8 marca to szczególny dzień!

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzymy, aby tegoroczne Święto było dla Was wyjątkowe. Niech te dni przyniosą radość, szczęście oraz mnóstwo sukcesów. Niech Wasze marzenia zawsze się spełniają, niech Wasza pasja nigdy nie gaśnie, a grupa kobiet w mazowieckim futbolu stale się powiększa! Mazowiecki Związek Piłki Nożnej…

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzymy, aby tegoroczne Święto było dla Was wyjątkowe. Niech te dni przyniosą radość, szczęście oraz mnóstwo sukcesów. Niech Wasze marzenia zawsze się spełniają, niech Wasza pasja nigdy nie gaśnie, a grupa kobiet w mazowieckim futbolu stale się powiększa!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w imieniu całej piłkarskiej społeczności na Mazowszu ma przyjemność życzyć Wam wszystkiego najlepszego i podziękować za codzienny wkład w rozwój naszej ukochanej dyscypliny sportu!

#DziewczynyZMazowsza

Dla Panów i Pań z mazowieckich klubów, Pań i Panów trenerów, zawodników, zawodniczek i sędziów mamy zadanie: Napiszcie w komentarzu (pod tym postem TUTAJ), która Kobieta (bądź które Kobiety) miały lub nadal mają na Was inspirujący i motywujący wpływ! Pokażmy, jak wiele dla nas znaczą i że doceniamy je dziś, ale i każdego dnia!

Post lub komentarz oznaczcie hashtagami:#DziewczynyZMazowsza#JejFutbol#DzieńKobiet