18 sierpnia 2023

Betterway i Mazowiecki ZPN połączyli siły!

10 sierpnia 2023 r. w hotelu Radisson Blu Sobieski Mazowiecki Związek Piłki Nożnej i Betterway połączyli siły i przez najbliższy sezon będą współpracować między innymi w zakresie organizacji konferencji BETTER WAY Connect, która została zaplanowana na 9 grudnia 2023 r. Oprócz wspomnianej konferencji współpraca obu podmiotów dotyczyć będzie także…

10 sierpnia 2023 r. w hotelu Radisson Blu Sobieski Mazowiecki Związek Piłki Nożnej i Betterway połączyli siły i przez najbliższy sezon będą współpracować między innymi w zakresie organizacji konferencji BETTER WAY Connect, która została zaplanowana na 9 grudnia 2023 r.

Oprócz wspomnianej konferencji współpraca obu podmiotów dotyczyć będzie także szkoleń, takich jak Długofalowy Rozwój Motoryczny oraz wsparcia kadr MZPN, które będą mogły skorzystać z profesjonalnie przygotowanych wstawek motorycznych podczas zgrupowań. Kluby i trenerzy z Mazowsza również skorzystają z tej współpracy, bowiem strony zobowiązały się organizować wspólne bezpłatne wykłady o przygotowaniu motorycznym i szerzenia wiedzy w tym zakresie.

Poznaj możliwości BETTERWAY. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://szkoleniabetterway.pl/konferencja