12 lutego 2022

Bilety na mecz Reprezentacji Polski

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz Reprezentacji Polski, który rozegrany zostanie w dniu 29.03.2022 roku o godz. 20:45 na stadionie w Chorzowie. Przeciwnikiem Biało-czerwonych będzie reprezentacja Czech lub Szwecji. Będzie to finał barażu w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 lub mecz towarzyski…

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz Reprezentacji Polski, który rozegrany zostanie w dniu 29.03.2022 roku o godz. 20:45 na stadionie w Chorzowie.

Przeciwnikiem Biało-czerwonych będzie reprezentacja Czech lub Szwecji. Będzie to finał barażu w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 lub mecz towarzyski w zależności od rezultatu naszej rywalizacji z Rosją w dniu 24.03.2022 roku w Moskwie.

Bilety będą dostępne w następujących kategoriach cenowych:

I kategoria   240 zł

II kategoria  180 zł

III kategoria  120 zł

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji i wzięcie pod uwagę, iż w chwili zakupu nie będzie znany przeciwnik.

W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym formularzu na adres mazowiecki@zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20 lutego, godz. 24.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila klubowego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy pobierzesz klikając TUTAJ.