19 października 2021

Bilety na październikowe mecze reprezentacji Polski kobiet

W czwartek 21 października w Łodzi z Norwegią, a także we wtorek 26 października w Tychach z Albanią reprezentacja Polski kobiet rozegra mecze w ramach eliminacji mistrzostw świata.

Biało-czerwone rozegrały we wrześniu dwa mecze eliminacyjne, w których zdobyły cztery punkty. Teraz przed zespołem dowodzonym przez Ninę Patalon kolejne wyzwania – rywalizacja z Norwegią i Albanią.

Spotkanie z liderkami grupy zostanie rozegrane już w czwartek 21 października na Stadionie Miejskim znajdującym się przy ulicy Piłsudskiego 138 w Łodzi. Mecz rozpocznie się o 19.15. Bilety w cenie 5 i 10 zł można nabyć za pośrednictwem strony kupbilet.pl

Pięć dni później, czyli we wtorek 26 października, na Stadionie Miejskim w Tychach (ul. Edukacji 7) odbędzie się kolejny mecz z udziałem kobiecej reprezentacji Polski – tym razem z Albanią. Początek zaplanowano na godzinę 19.45. Bilety w identycznej cenie można zakupić za pośrednictwem strony bilety.gkstychy.info. Dla grup zorganizowanych istnieje także możliwość zamówienia wejściówek poprzez Śląski ZPN – pisząc na adres bilety@slzpn.pl.

W kwietniu 2021 roku Polki po raz ostatni gościły na obiekcie w Łodzi. W selekcjonerskim debiucie Niny Patalon Biało-czerwone uległy w towarzyskim meczu Szwecji 2:4. Wspomniana potyczka odbyła się jednak bez udziału publiczności. Tym razem kibice, miejmy nadzieję licznie, zjawią się na trybunach i wesprą polską reprezentację w rywalizacji z jedną czołowych europejskich reprezentacji.

Wsparcie publiczności będzie równie ważne w drugim planowanym meczu – z Albanią. Stadion Miejski w Tychach po raz trzeci gościł będzie kobiecą reprezentację Polski. Pierwsza z potyczek, ze Słowacją (22 października 2015), zgromadziła 6 041 fanów, co wówczas było rekordem frekwencji na spotkaniu z udziałem Biało-czerwonych.

Obecny rekord należy do Gdańska – podczas wrześniowego meczu z Belgią zjawiło się 8 011 osób. Może w Tychach lub Łodzi uda się poprawić ten wynik? Zapraszamy na stadiony!