3 listopada 2023

Co Gdzie Kiedy – interaktywna mapa PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił interaktywną mapę Co Gdzie Kiedy - PZPN (laczynaspilka.pl), na której każda zainteresowana osoba będzie mogła znaleźć klub piłkarski w swojej okolicy i się z nim kontaktować (np. w sprawie naboru do drużyn dziecięcych, młodzieżowych czy seniorskich). Wierzymy, że będzie to doskonała platforma do zaprezentowania przez Państwa swojej oferty piłkarskiej.

Szanowni Państwo,

Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił interaktywną mapę Co Gdzie Kiedy – PZPN (laczynaspilka.pl), na której każda zainteresowana osoba będzie mogła znaleźć klub piłkarski w swojej okolicy i się z nim kontaktować (np. w sprawie naboru do drużyn dziecięcych, młodzieżowych czy seniorskich). Wierzymy, że będzie to doskonała platforma do zaprezentowania przez Państwa swojej oferty piłkarskiej.

Wejdź na mapę i znajdź swój klub – zobacz jakie dane są publicznie dostępne, a jakich brakuje!

Na mapie generują się informacje wpisane przez kluby w profilu klubowym na stronie kluby24.pzpn.pl. Dlatego prosimy o zalogowanie się i uzupełnienie podstawowych danych kontaktowych.

Jest to szczególnie istotne w tej chwili, gdyż właśnie wystartowała kampania promująca piłkę kobiecą – odsyłająca dziewczynki chętne do trenowania piłki nożnej i ich rodziców do interaktywnej mapy.  Niedługo będziemy równie szeroko zachęcać chłopców chętnych do gry w piłkę, aby poszukali najbliższych klubów na mapie. Brak danych kontaktowych klubu może spowodować, że chętne dziewczynki i chłopcy nie trafią do Waszego klubu, tylko wybiorą inny.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótką instrukcję wideo, która krok po kroku pokaże, jak uzupełniać dane na mapie: CGK: Co Gdzie Kiedy? – jak edytować dane o klubie w aplikacji (laczynaspilka.pl)

Link do mapy: Co Gdzie Kiedy – PZPN (laczynaspilka.pl)

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o uzupełnienie wizytówek Waszych organizacji. Można to zrobić logując się na portalu kluby24.pzpn.pl. Informacje, które będą wyświetlane przy danym klubie to:

·         Nazwa klubu pełna/nazwa klubu zwyczajowa

·         Adres siedziby/adres korespondencyjny

·         Numer REGON

·         Nazwy i adresy boisk / stadionów

·         Ogólny adres e-mail klubu

·         Adres strony internetowej

·         Adresy profili w mediach społecznościowych

Ponadto mają Państwo możliwość uzupełnienia dodatkowych danych takich jak: prowadzone nabory w klubie, oferty pracy, organizowane dni otwarte, mecze towarzyskie oraz inne wydarzenia organizowane dla lokalnej społeczności.

Dzięki mapie i rozbudowanym filtrom początkujący piłkarze i piłkarki, ich bliscy, kibice i pasjonaci futbolu znajdą wszystko, czego potrzebują, m.in.:

  • okoliczne kluby,
  • adresy boisk i obiektów sportowych,
  • informacje o naborach do klubów,
  • treningi otwarte,
  • oferty pracy w klubach,
  • szkółki piłkarskie,
  • mecze,
  • kursy i konferencje trenerskie oraz wiele innych!

Przygotowaliśmy dla Państwa krótką instrukcję wideo, która krok po kroku pokaże, jak uzupełniać dane na mapie: CGK: Co Gdzie Kiedy? – jak edytować dane o klubie w aplikacji (laczynaspilka.pl)

Link do mapy: Co Gdzie Kiedy – PZPN (laczynaspilka.pl)

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że wystartowaliśmy również z kampanią promocyjną „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” skierowaną do dziewcząt rozpoczynających swoją przygodę z piłkę nożną. Zależy nam, aby w ramach tej kampanii dotrzeć do jak największej liczby dziewczynek i ich rodziców oraz przekonać ich, że futbol to nie tylko dyscyplina sportu, ale przede wszystkim arena, z której – bez względu na płeć – wynosi się niezwykłe życiowe doświadczenia oraz przydatne umiejętności.

W ramach kampanii „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” wystartowała strona internetowa druzynadziewczyn.pl, która przybliży inicjatywy PZPN umożliwiające zaangażowanie się w piłkę nożną w różnych rolach. Oprócz tego dostępne będą poradniki dla dziewcząt i ich rodziców oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także lista kontaktowa do osób odpowiedzialnych za piłkę nożną kobiet w danym regionie. Poza działaniami promocyjno-medialnymi, istotnym elementem kampanii jest udostępnienie wszystkim zainteresowanym mapy z ofertą piłkarską w całej Polsce.