2 kwietnia 2015

Dziewczęta z Mazowsza zwyciężają

 Dziewczęta młodzieżowych reprezentacji Mazowsza już na początku rundy rewanżowej rozgrywek zapewniły sobie udział w finałach centralnych.   W środę 4 bm. młodziczki U-13 wygrały z reprezentacją Warmińsko-Mazurskiego ZPN 2:0; podopieczne Macieja Anglarta zrewanżowały się rywalkom za bezbramkowy remis z jesieni i z 10 punktami powadzą w…

 Dziewczęta młodzieżowych reprezentacji Mazowsza już na początku rundy rewanżowej rozgrywek zapewniły sobie udział w finałach centralnych.

  W środę 4 bm. młodziczki U-13 wygrały z reprezentacją Warmińsko-Mazurskiego ZPN 2:0; podopieczne Macieja Anglarta zrewanżowały się rywalkom za bezbramkowy remis z jesieni i z 10 punktami powadzą w tabeli bez straty bramki (12:0). Drugi jest zespół z Kujawsko-Pomorskiego ZPN – 7 pkt. który wygrał z Podlasiem 4:0.

  Kadra juniorek młodszych U-16 pod wodzą Marka Anglarta nie traci tempa i ponownie zaaplikowała rówieśnicom z Warmii i Mazur aż siedem bramek. Reprezentacja Mazowieckiego ZPN prowadzi z kompletem 12 punktów i dorobkiem bramkowym 27:1. Na drugim miejscu dziewczęta z Kujawsko-Pomorskiego ZPN (6 pkt.), które pokonały drużynę z Podlasia 2:0.