23 stycznia 2016

Dziewczęta z Pragi nie do zatrzymania !

 Kolejny halowy turniej i kolejne zwycięstwo piłkarek z MUKS Praga Warszawa !  Tym razem w Turnieju Open o mistrzostwo Mazowsza, rozegranym 24 bm. w Piasecznie – prażanki były najlepsze w gronie 12 uczestniczących zespołów, którego „czarnym koniem” były bez wątpienia dziewczęta z Huty Mińskiej. „Tygryski” dopiero w końcowej…

 Kolejny halowy turniej i kolejne zwycięstwo piłkarek z MUKS Praga Warszawa !

 Tym razem w Turnieju Open o mistrzostwo Mazowsza, rozegranym 24 bm. w Piasecznie – prażanki były najlepsze w gronie 12 uczestniczących zespołów, którego „czarnym koniem” były bez wątpienia dziewczęta z Huty Mińskiej. „Tygryski” dopiero w końcowej fazie musiały uznać wyższość utytułowanych koleżanek z Warszawy i zadowolić się i tak wysokim, czwartym miejscem, ulegając nieznacznie w meczu o brąz Sportowej Czwórce z Radomia (0:2). Spodziewanych emocji dostarczył finał, w ktorym gospodynie – GOSiR-ki z Piaseczna nie potrafiły udowodnić swojej ekstraligowej legitymacji dziewczętom z MUKS Praga, które w przekroju meczu miały zdecydowanie więcej do powiedzenia. Po bezbramkowym jednak remisie zarządzono rzuty karne, w których dopiero po szóstej serii lepsze okazały się prażanki i tak podopieczne Grzegorza Machnackiego i „klanu” Anglartów zabrały puchar do Warszawy, a najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Dymitrowicz z MUKS-u.

Na pocieszenie dla gospodyń pozostałe indywidualne trofea zostały w Piasecznie; najwięcej bramek zdobyła Viola Tkaczyk, za najlepszą bramkarkę uznano Kaję Ożgę, a defensorkę Pauline Sobczak.