28 lipca 2022

Innowacje w sporcie i staż dla najlepszych! MZPN rozpoczyna współpracę z KMD

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zawarł z firmą KMD współpracę w obszarze innowacji w sporcie na w sezon 2022/23. KMD wesprze MZPN w misji rozwoju piłki nożnej i sportu oraz aktywnego wsparcia edukacji trenerów. To oryginalna współpraca, na której zyskają dziesiątki trenerów!…

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zawarł z firmą KMD współpracę w obszarze innowacji w sporcie na w sezon 2022/23.

KMD wesprze MZPN w misji rozwoju piłki nożnej i sportu oraz aktywnego wsparcia edukacji trenerów.

To oryginalna współpraca, na której zyskają dziesiątki trenerów!

W ramach porozumienia KMD zobowiązało się do dostarczenia swoich rozwiązań cyfrowych KMD Clubtimiser dla MZPN oraz KMD People Success dla aż62 klubówwystępujących w „forBet IV Liga”, „Aquik IV Liga Kobiet”, „Decathlon V Liga gr. 1” i „Decathlon V Liga gr.2”. Ponadto KMD zostało oficjalnym patronem i sponsorem nagród „Trenera Miesiąca” oraz „Trenera Sezonu” dla wspomnianych rozgrywek.

Trenerzy Miesiąca i Trenerzy Sezonu 2022/2023 otrzymają znakomite nagrody!

Trójstronna współpraca MZPN z KMD i Asystentem Trenera dla najlepszych trenerów miesiąca oznacza rywalizację o takie nagrody, jak: szkolenia Asytenta Trenera oraz czasopisma dla Trenerów.

Czterech najlepszych Trenerów Sezonu ww. rozgrywek wyleci na staż do klubu duńskiej Superligi, a materiał i wywiady zostaną opublikowane na łamach mzpn.pl oraz Asytenta Trenera.

Krok pierwszy i co dalej?

W związku z nawiązaną współpracą z firmą KMD do każdego klubu ww. rozgrywek zostanie wysłana drogą mailową ankieta kontaktowa z prośbą o jej bezzwłoczne wypełnienie. Kluby podadzą w niej m.in. imię i nazwisko trenera, rodzaj posiadanej przez trenera licencji UEFA oraz dane kontaktowe: mail + telefon.

Następnie KMD i MZPN skontaktują się ze wskazanymi przez kluby pierwszymi trenerami celem przeprowadzenia krótkiego szkolenia z obsługi narzędzia KMD People Success, a wcześniej poproszą ich o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej wskazania obszarów zapotrzebowania klubu pod kątem rozwoju sportowego zespołu i poszczególnych zawodników oraz scoutingu, tak by jak najlepiej dostosować szkolenie do danej grupy trenerów.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w sierpniu kolejno dla trenerów forBET IV ligi, a następnie obu grup Decathlon V ligi oraz AQUICK IV ligi kobiet.

Wybór Trenera Miesiąca będzie następował poprzez comiesięczne wypełnienie ankiet w systemie KMD People Success przez wszystkich trenerów ze wskazaniem trenera z danej ligi, który ich zdaniem najbardziej zasłużył na to miano (z tym zastrzeżeniem, że nie można głosować na samego siebie). Nagroda dla Trenera Miesiąca będzie uroczyście wręczana następnego miesiąca przed rozpoczęciem meczu domowego.

Wybór Trenera Sezonu nastąpi w analogiczny sposób, a uroczystość ich wręczenia zostanie dodatkowo zaplanowana.

Harmonogram działań i komunikacji z klubami oraz trenerami

W pierwszym tygodniu sierpnia kluby uczestniczące we wspomnianych rozgrywkach otrzymają przygotowaną wspólnie przez MZPN i KMD ankietę.

Uzyskanie w niej informacje będą stanowić podstawę do utworzenia kont organizacyjnych w aplikacji KMD PeopleSuccess oraz zaplanowania szczegółowego wdrożenia do pracy z systemem.
Mając na uwadze komfort klubów oraz trwające obecnie przygotowania do rozgrywek proces onboardingu został zaplanowany etapowo:

  1. Tydzień 01-07.08 – zbieranie wymaganych informacji od klubów i trenerów
  2. Tydzień 08-14.08 – wdrożenie i przeszkolenie trenerów klubów forBET IV Ligi
  3. Tydzień 15-21.08 – wdrożenie i przeszkolenie trenerów klubów Decathlon V Ligi
  4. Tydzień 22-28.08 – wdrożenie i przeszkolenie trenerów klubów AQUICK IV Ligi Kobiet

Ponadto dla wszystkich klubów zrzeszonych w MZPN przygotowano dedykowaną zniżkę w wysokości 20% na zakup subskrypcji rozwiązań KMD PeopleSuccess.

By z niej skorzystać użyj kodu: #MisjaCyfryzacjaMZPN

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań, przedstawiciel firmy KMD Poland – Marek Koch – pozostaje do dyspozycji klubów pod adresem mailowym kom@kmd.dk

Poznaj lepiej KMD

KMD, należąca do NEC Corporation, jest czołowym dostawcą kluczowego oprogramowania i usług IT dla sektora publicznego w Danii oraz rosnącym graczem w sektorze prywatnym w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Polsce.

Oferujemy szerokie spektrum produktów i usług. Możemy pochwalić się sukcesami w dostarczaniu rozbudowanych rozwiązań dla wysoce regulowanych rynków i branż.

Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Kopenhadze. Nasze regionalne biura zlokalizowane są w Warszawie, Oslo, Sztokholmie, Aalborgu, Aarhus oraz Odense.

Z zatrudnieniem przekraczającym ponad 2500 osób KMD jest największym dostawcą IT w Danii i ważnym graczem na rynku skandynawskim.

Usługi KMD obejmują doradztwo, rozwój i utrzymanie zarówno oprogramowania, jak i infrastruktury IT. Wiele z naszych projektów bazuje na naszych własnych rozwiązaniach. W praktyce, oznacza to, że do tej pory stworzyliśmy ponad 400 różnych systemów, które wspierają naszych klientów na co dzień. Należą do nich aplikacje finansowe, platformy e-learningowe, rozwiązania dla ochrony zdrowia i branży sportowo-rozrywkowej oraz systemy dla rynku pracy. Poprzez nasze spółki-córki Edlund, BanqSoft oraz EMT oferujemy podstawowe systemy dla sektora finansowego i użyteczności publicznej.

KMD Poland

KMD Poland, założone w 2014 roku, jest największym zagranicznym oddziałem KMD Group. Naszą misją jest dostarczanie nowych technologii i rozwiązań oraz rozwój i wsparcie naszych autorskich systemów. Pomagamy biznesowi oraz sektorowi publicznemu w realizacji celów cyfrowej ewolucji.

W ramach KMD Group jesteśmy odpowiedzialni za kluczowe rozwiązania i procesy w obszarach IT, R&D, finansów, sportu, HR i administracji. Mamy znaczący wpływ na rozwój naszego biznesu. W sposób elastyczny adaptujemy się do zmieniającego się środowiska biznesowego.

Obecnie KMD Poland zatrudniało ponad 600 osób na terenie całego kraju.

KMD Sports

Historia działań KMD w obszarze SportsTech sięga 2017 roku i rozpoczęła się od projektu budowy hurtowni danych dla Duńskiego Związku Piłki Nożnej. W wyniku tej współpracy powstało rozwiązania analityczne, które trafiło do klubów zrzeszonych w Duńskiej Lidze Piłkarskiej i wspiera ich działania w tym obszarze do dnia dzisiejszego. Efektem zaangażowania KMD w  branże jest utworzenie w 2021 roku działu KMD Sports & Entertainment, który zajmuje się rozwijaniem dedykowanych sportowy i rozrywce rozwiązań cyfrowych, w tym między innymi KMD Clubtimiser i People Success.

Do grona współpracujących z nami organizacji należą również tak znane marki jak Duński Związek Piłki Ręcznej, FC Midtjylland, FC Nordsjælland, Wisła Płock czy THW Kiel.

Naszym celem jest zaoferowanie klubom i instytucjom sportowym tzw. rozwiązania 360°, opartego na pracy z danymi we wszystkich kluczowych obszarach funkcjonowania organizacji.

Więcej znajdziesz na stronie KMD People Success