18 września 2023

Jak skutecznie poszukiwać pracy w sporcie?

Giełda pracy MZPN teraz będzie jeszcze bardziej profesjonalna i kompleksowa Kompleksowość umów zawartych przez Mazowiecki ZPN oraz nowych Partnerów uzupełnia porozumienie z marką Sport Workplace. Celem tego partnerstwa jest rozwój piłki nożnej, podnoszenie kompetencji oraz aktywizacja pracy w tym sektorze. To innowacyjny krok w polskim sporcie i pierwsza taka umowa,…

Giełda pracy MZPN teraz będzie jeszcze bardziej profesjonalna i kompleksowa

Kompleksowość umów zawartych przez Mazowiecki ZPN oraz nowych Partnerów uzupełnia porozumienie z marką Sport Workplace. Celem tego partnerstwa jest rozwój piłki nożnej, podnoszenie kompetencji oraz aktywizacja pracy w tym sektorze. To innowacyjny krok w polskim sporcie i pierwsza taka umowa, która pozwoli mazowieckim klubom, podmiotom sportowym, sponsorom, a także po drugiej stronie wielu osobom fizycznym skuteczniej i sprawniej poszukiwać pracy lub pracowników do pracy na wszelkie możliwe stanowiska (także dla trenerów, asystentów, fizjoterapeutów, analityków, specjalistów, managerów, itd.).

Sport Workplace we współpracy z MZPN dwa razy do roku zaprosi również na darmowe szkolenia na temat organizacji procesu rekrutacji, poszukiwania pracy lub pracowników.

Jak dodać ogłoszenie na sportworkplace.com – instrukcja

Pobierz instrukcję i korzystaj z najlepszego źródła ofert – dodając swoje, by znaleźć pracownika, trenera, specjalistę, dyrektora, albo poszukując idealnej pracy dla Ciebie.

To proste! Kliknij TUTAJ