17 stycznia 2016

Juniorki Młodsze z Pragi zwyciężyły w Radomiu

 W rozegranych 17 stycznia br. w Radomiu Halowych Mistrzostwach Mazowsza Juniorek Młodszych U-16 zwyciężyły dziewczęta z MUKS Praga Warszawa.   W turnieju zorganizowanym przez KS Zamłynie ZA Kombud SA Radom wzięło udział 12 czołowych zespołów z Mazowsza. Prażanki, które wystawiły dwie drużyny były bezkonkurencyjne i po zwycięskich eliminacjach…

 W rozegranych 17 stycznia br. w Radomiu Halowych Mistrzostwach Mazowsza Juniorek Młodszych U-16 zwyciężyły dziewczęta z MUKS Praga Warszawa.

  W turnieju zorganizowanym przez KS Zamłynie ZA Kombud SA Radom wzięło udział 12 czołowych zespołów z Mazowsza. Prażanki, które wystawiły dwie drużyny były bezkonkurencyjne i po zwycięskich eliminacjach między soba rozegrały finał, w którym lepsza była druga ekipaa (5:2). Trzecie miejsce przypadło miejscowemu Zamłyniu po zwycięstwie nad Mazovią Grodzisk Mazowiecki 4:0. W ich szeregach wystąpiła najlepsza bramkarka turnieju, Patrycja Osuchowska. Pozostałe indywidualne trofea rozdzieliły między siebie dziewczęta z MUKS : najlepsza obrończyni – Zofia Gietkowska, napastniczka – Martyna Sobczyńska oraz najlepsza zawodniczka turnieju – Jagoda Płatek.