23 sierpnia 2022

Wszystkie kluby warszawskiej KEEZA B KLASY otrzymują voucher po 1000 pln!

Dzięki współpracy Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z markę KEEZA wszystkie kluby warszawskiej KEEZA B KLASY otrzymają vouchery na 1.000 PLN do wykorzystania w KEEZA! W celu realizacji voucheru prosimy o kontakt bezpośrednio przez skrzynkę pocztową: info@keeza.pl lub tel. 602 680 365 od poniedziałku 29 sierpnia 2022 r. Tomadex S.C. (producent marki KEEZA)…

Dzięki współpracy Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z markę KEEZA wszystkie kluby warszawskiej KEEZA B KLASY otrzymają vouchery na 1.000 PLN do wykorzystania w KEEZA! W celu realizacji voucheru prosimy o kontakt bezpośrednio przez skrzynkę pocztową: info@keeza.pl lub tel. 602 680 365 od poniedziałku 29 sierpnia 2022 r.

Tomadex S.C. (producent marki KEEZA) od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów.

Ambasadorzy KEEZA: Radosław Majewski oraz Sławomir Peszko / fot. KEEZA

Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. Amasadormi marki są Sławomir Peszko czy Radosław Majewski  doceniali jakość sprzętu również obecni kadrowicze Karol Świderski czy Kamil Jóźwiak. W ostatnim KEEZA ubierała już kilkaset klubów w kraju a także np. legendarną Pogoń Lwów. W całej Polsce w strojach sportowych KEEZA grają setki klubów oraz aż 12 regionalnych Związków Piłki Nożnej. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig od IV ligi do c-klasy. 

fot. KEEZA / Sławomir Peszko

Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem: www.keeza.pl   oraz dla kilentów indywidaulnych na: https://sklep.keeza.pl/ 

O nowych promocjach, rabatach i produktach informujemy także na Facebooku KEEZAwww.facebook.com/keezapolska