20 czerwca 2022

Kolegium Sędziów MZPN ma nowe logo!

W związku z rozwojem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i wejściem w nowe stulecie działalności mazowieckiej centrali, władze Związku postanowiły odświeżyć identyfikację wizualną MZPN. Tworząc identyfikację Mazowieckiego ZPN postanowiliśmy sięgnąć do symboliki miast i powiatów województwa. Nowy znak został zbudowany z 4 charakterystycznych symboli regionu. Tarcza nawiązuje do stylistyki piłkarskiej,…

W związku z rozwojem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i wejściem w nowe stulecie działalności mazowieckiej centrali, władze Związku postanowiły odświeżyć identyfikację wizualną MZPN.

Tworząc identyfikację Mazowieckiego ZPN postanowiliśmy sięgnąć do symboliki miast i powiatów województwa. Nowy znak został zbudowany z 4 charakterystycznych symboli regionu. Tarcza nawiązuje do stylistyki piłkarskiej, jak również wcześniejszego emblematu MZPN. – powiedział Jakub Malicki, odpowiedzialny za projekt nowego logo i identyfikacji wizualnej MZPN.

Orzeł to symbol województwa, ale także historycznego Księstwa Mazowieckiego (razem ze Żmijem). Syrenka symbolizuje Warszawę a Pogoń – Siedlce. Połączone w znaku MZPN pokazują wspólnotowość i różnorodność organizacji. – dodał.

Teraz MZPN kontynuuje pozytywne zmiany. Kolejnym krokiem jest wdrożenie tzw. znaków zależnych, czyli symboli, których Związek używa każdego dnia, nie inaczej jest z Kolegium Sędziów.

Nowe logo Kolegium Sędziów to klasyczna tarcza, której używają sędziowie w całej Polsce i wpisany w nią znak MZPN.

Tak prezentuje się nowy znak zależny MZPN – nowe logo Kolegium Sędziów Mazowieckiego ZPN

Zobacz, jak powstało nowe logo Mazowieckiego ZPN