19 kwietnia 2015

Mazowieckie ligi okręgowe

 W I okręgowej warszawskiej bez zmian: na czele z 54 punktami rezerwy Dolcanu (2:0 w Józefowie) z 7-punktowa przewagą nad Drukarzem, który wygrał 1:0 w Łochowie i zmienił na fotelu wicelidera Grom Lipowo, który bezbramkowo zremisował z Vulcanem. Ostatnia w tabeli Mewa Krubin (11 pkt.), a wynikiem kolejki…

 W I okręgowej warszawskiej bez zmian: na czele z 54 punktami rezerwy Dolcanu (2:0 w Józefowie) z 7-punktowa przewagą nad Drukarzem, który wygrał 1:0 w Łochowie i zmienił na fotelu wicelidera Grom Lipowo, który bezbramkowo zremisował z Vulcanem. Ostatnia w tabeli Mewa Krubin (11 pkt.), a wynikiem kolejki była wygrana PKS Radości 6:1 z rezerwami Victorii Sulejówek.

 W grupie II  do dwóch punktów zmniejszyła się przewaga Błonianki nad dzielnie poczynającym sobie UKS Łady (1:0 ze słabnącą Kosą Konstancin). O sześć oczek dalej Perła Złotokłos, której trzy bramki zepchnęły na dno Sarmatę. Ostatnie miejsce opuścił waleczny zespół Rysia Laski, który pokonał bynajmniej nie słabą Laurę Chylice aż 4:1.

  W okręgu ciechanowsko-ostrołęckim bezbramkowy remis liderów: Sony Nowe Miasto i CK Troszyn wykorzystała Wkra Bieżuń, po wygranej 4:0 z Iskrą Krasne. Do czołówki dołączyła Korona Ostrołęka, dzięki zwycięstwu w Wieczfni Kościelnej.

  W grupie płockiej zwycięstwa liderów – Mazur Gostynin wygrał 1:0 w Staroźrebach, a Kasztelan Sierpc wywiózł komplet punktów  z Ciółkowa (4:2). Warto odnotować zwycięstwo outsidera: Stoczniowiec pokonał w Płocku aż 5:1 niezły zespół Orła Goleszyn.

  W radomskiej Campeon Lidze na czele bez zmian : Warka wygrała 1:0 z Lipskiem, Plon w takim samym wymiarze pokonał w Garbatce Jodłę Jedlnia.

  W okręgu siedleckim nie zwalniają Czarni Węgrów, po zwycięstwie 1:0 w Zbuczynie mają już 9 punktów przewagi nad Naprzodem Skórzec, który zremisował 1:1 w Jartyporach. Punkty stracił także w Uninie Fenix Siennica (0:2).