28 października 2022

MZPN sfinansuje szkolenie 18 trenerom forBET IV ligi!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o ufundowaniu dla trenerów klubów forBET IV ligi 18 miejsc (1 miejsce na klub) na Kursokonferencji, której gościem specjalnym będzie jeden z najwybitniejszych trenerów – Marcelo Bielsa! Marcelo Alberto Bielsa Caldera (ur. 21 lipca 1955 w Rosario) – argentyński trener, piłkarz występujący na pozycji…

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o ufundowaniu dla trenerów klubów forBET IV ligi 18 miejsc (1 miejsce na klub) na Kursokonferencji, której gościem specjalnym będzie jeden z najwybitniejszych trenerów – Marcelo Bielsa!

Marcelo Alberto Bielsa Caldera (ur. 21 lipca 1955 w Rosario) – argentyński trener, piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Do 2022 prowadził Leeds United, z którym awansował do Premier League.

fot. www.leeds-live.co.uk (źródło)

Na zaplanowaną na 15.11.2022 r. kursokonferencję zaproszeni zostali w roli prelegentów także: były selekcjoner Reprezentacji Polski Waldemar Fornalik oraz trener występującego w PKO BP Ekstraklasie Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź.

Decyzją MZPN, Związek ufunduje dla każdego trenera forBET IV ligi bilet na tę Kursokonferencję! Jeżeli pierwszy trener danej drużyny forBET IV ligi nie może wziąć udziału, klub może wskazać innego trenera w to miejsce.

Jak skorzystać z ufundowanego przez MZPN biletu na Kursokonferencję?

Zgłoszenia trenerów klubów forBET IV ligi przyjmujemy do 5 listopada 2022 r. pod adresem mazowiecki@zpn.pl.

Czy trenerzy innych drużyn też mogą wziąć udział w kursokonferencji z Marcelo Bielsą?

Trenerze, jesteś zainteresowany zapisaniem się na tę Kursokonferencję, ale nie prowadzisz klubu w forBET IV lidze? Rejestracja jest wciąż otwarta, a dokonać jej możesz przez portal pzpn24.