11 maja 2015

Na czwartoligowym froncie

 Na północy IV ligi nadal zacięta rywalizacja na szczycie tabeli. Lider z Raciąża skromnie pokonał 1:0 outsidera z Żuromina, ale wysoko mierzące Łomianki poległy u siebie 0:2 z Huraganem Wołomin, który awansował na czwarte miejsce. Na drugim miejscu Bzura Chodaków, po zwycięstwie 4:1 nad Ostrovią.  Na…

 Na północy IV ligi nadal zacięta rywalizacja na szczycie tabeli. Lider z Raciąża skromnie pokonał 1:0 outsidera z Żuromina, ale wysoko mierzące Łomianki poległy u siebie 0:2 z Huraganem Wołomin, który awansował na czwarte miejsce. Na drugim miejscu Bzura Chodaków, po zwycięstwie 4:1 nad Ostrovią.

 Na dole tabeli utknęła już Skra Drobin, kolejna wysoka przegrana, tym razem 3:6 u siebie z MKS Ciechanów. Z przykrością należy też zanotować rekordową porażkę Nadnarwianki w Pułtusku 0:8 z Mazovią.

 W grupie południowej Energia utrzymuje dystans; zespół z Kozienic zrenisował na trudnym terenie w Pruszkowie 1:1. Komplet punktów zgarnął też, mający osiem „oczek” straty do lidera zespół Szydłowianki – 7:0 na Okęciu, Oskar Przysucha tym razem nie grał, ze względu na zajęty na gminną imprezę stadion w Raszynie.