14 maja 2024

Ostatni dzień na zgłoszenie się do Turnieju Gry 1×1

Już tylko do jutra (15 maja) można zgłaszać reprezentantów klubowych do II edycji Turnieju Gry 1x1! Wystarczy uzupełnić internetowy formularz zgłoszeniowy! W rozgrywkach mogą brać udział piłkarki i piłkarze z roczników: 2013, 2014, 2015, 2016.

Już tylko do jutra (15 maja) można zgłaszać reprezentantów klubowych do II edycji Turnieju Gry 1×1! Wystarczy uzupełnić internetowy formularz zgłoszeniowy! W rozgrywkach mogą brać udział piłkarki i piłkarze z roczników: 2013, 2014, 2015, 2016.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
TURNIEJ GRY 1X1 A SKAUTING 

Eliminacje do turnieju mogą być doskonałą okazją, aby wyłonić piłkarskie perełki z naszego regionu i zachęcić większą liczbę dzieci do trenowania piłki nożnej, w tym również w Państwa klubie. Z tego też względu zachęcamy do przeprowadzenia preeliminacji podwórkowych/szkolnych, aby zaangażować do gry w piłkę nożną nowe dzieci. Takie eliminacje można przeprowadzić w szkołach (w porozumieniu ze szkołami) albo w ramach zajęć klubowych, albo w formie otwartych pikników sportowych. Jest to doskonała okazja z jednej strony do znalezienia jeszcze nieodkrytych talentów, a z drugiej do popularyzacji piłki nożnej i budowania dobrego wizerunku klubu w lokalnej społeczności. 

Warto najlepsze dziewczynki i chłopców z eliminacji podwórkowych/szkolnych włączyć do eliminacji klubowych. 

Jeżeli w Państwa klubie nie ma sekcji dziewczęcej, ale są dziewczynki, które trenują z chłopcami, to również zachęcamy do przeprowadzenia eliminacji wśród dziewczynek. Jeżeli w danej kategorii jest tylko jedna zawodniczka, wówczas automatycznie mogą Państwo dokonać jej zgłoszenia do rozgrywek regionalnych. 


PROGRAM CERTYFIKACJI SZKÓŁEK PIŁKARSKICH 

Kluby, biorące udział w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN, mogą przeprowadzać klubowe turnieje eliminacyjne do powyższego turnieju w ramach treningów zwykłych (jeden trening na drużynę). W tym celu należy podać tytuł wydarzenia „Klubowy turniej eliminacyjny Turnieju Gry 1×1”.

Nie ma konieczności dodawania konspektu do tego wydarzenia w systemie. 

Więcej informacji o turnieju znajduje się na: https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2024-04-05/turniej-gry-1×1-wraca-na-boiska-rozpoczely-sie-eliminacje-do-etapu-regionalnego   

W przypadku pytań prosimy o kontakt na: turniej1x1@pzpn.pl.  Serdecznie zachęcamy do udostępniania zdjęć z treningów przygotowawczych i eliminacji klubowych oraz podwórkowo/szkolnych z oznaczeniem #TurniejGry1x1 

Pozdrawiamy! 

Organizatorzy Turnieju Gry 1×1