24 października 2023

Partner MZPN nagrodzony tytułem Dobra Marka!

Ważna nagroda dla Partnera MZPN! To już drugie tak prestiżowe wyróżnienie, jakie przyznano firmie Kahlenberg Services w tym roku.

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że Partner Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, firma KAHLENBERG SERVICES została wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2023 Jakość – Zaufanie – Renoma w kategorii ubezpieczenie sportowe.

To już drugie tak prestiżowe wyróżnienie, jakie przyznano firmie Kahlenberg Services w tym roku. Kilka miesięcy temu otrzymali, także w kategorii ubezpieczenie sportowe, ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2023.

Wyróżnienie DOBRA MARKA 2023 już po raz czternasty jest przyznawane innowacyjnym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach programu przeprowadzono badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych marek oraz stopień zaufania, jakim darzą je konsumenci i klienci.

– Wyróżnienie DOBRA MARKA 2023 traktujemy jako kolejne, ważne potwierdzenie wysokiej jakości naszej oferty na rynku ubezpieczeń sportowych, szczególnie tych, które są adresowane do środowiska piłki nożnej: zawodników, trenerów, sędziów, piłkarskich menedżerów oraz klubów i piłkarskich organizacji. Wierzymy, że wyróżnienie Kahlenberg Services tytułem DOBRA MARKA 2023 to również uznanie dla naszych wspólnych wysiłków, aby tworzyć w Polsce rynek wartościowych ubezpieczeń sportowych. To uznanie nie byłoby możliwe bez współpracy z kierowanym przez Pana Prezesa Związkiem. Dzięki niej możemy stale weryfikować naszą ofertę ubezpieczeń oraz doskonalić ich obsługę. Korzystam z tej okazji, aby na Pańskie ręce przekazać podziękowania za wsparcie dla naszych wspólnych działań, których niezmiennym celem jest upowszechnianie takiego standardu ubezpieczenia zawodników, aby w razie urazu czy kontuzji możliwy był ich jak najszybszy powrót do zdrowia i gry – napisał w liście do Prezesa MZPN Sławomira Pietrzyka, Prezes Kahlenberg Services Pan Michał Pietruszka.

Gratulujemy doskonałej pracy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy firmy! Kluby zachęcamy do korzystania z produktów i usług naszego uznanego Partnera.