11 maja 2023

Partnerzy Mazowieckiego Futbolu: Decathlon

Współpraca z Decathlon trwa już od kilku lat, a dobrze znana na światowych rynkach firma potwierdziła, że jest bardzo dobrym Partnerem. Dziś czas, by poznać ją nieco lepiej! Zapraszamy na kolejny materiał z cyklu Partnerzy Mazowieckiego Futbolu.

Współpraca z Decathlon trwa już od kilku lat, a dobrze znana na światowych rynkach firma potwierdziła, że jest bardzo dobrym Partnerem. Dziś czas, by poznać ją nieco lepiej! Zapraszamy na kolejny materiał z cyklu Partnerzy Mazowieckiego Futbolu.

W jakim obszarze funkcjonuje Wasza firma? Co Was najbardziej motywuje do działania w lokalnym sporcie?

Za obszar naszych działań niech idealnie wpasuje się nasze hasło, czyli „Czynić sport dostępnym dla wszystkich”. Jako Decathlon chcemy propagować sport u wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania, od piłki nożnej przez krykiet do sportów zimowych. Nasze produkty są dopasowane tak aby każdy kto zaczyna swoją przygodę sportową lub jest zaawansowanym sportowcem mógł odnaleźć idealne produkty w naszej bogatej ofercie. Bo przecież każdy ma prawo do uprawnia sportu!

W jakie inicjatywy się angażujecie?

W Decathlon wierzymy, że każdy ma prawo do uprawiania sportu, dlatego organizujemy akcje sportowe na terenie naszych sklepów, uczestniczymy w turniejach sportowych, wspieramy akcje aktywizacji zawodowej osóbniepełnosprawnych bo wiemy, że działając razem możemy więcej. Nasza fundacja działa od 2005 roku, a jej głównym celem jest upowszechnianie sportu wśród osób będących w nieuprzywilejowanej sytuacji.

Decathlon wspiera MZPN w zakresie sprzętu dla forBET IV i Decathlon V ligi – przekazane zostały piłki oraz vouchery na tekstylia o wartości kolejno 2.000 i 3.000 złotych. Dodatkowo nasz Partner uczestniczył i wspierał wiele inicjatyw mazowieckiej centrali, m.in. Plebiscyt Trenera Miesiąca. Zawsze możemy na Was liczyć.

Jak z Waszych usług czy produktów mogą skorzystać nasi odbiorcy?

Prócz form tradycyjnych, czyli sklepów stacjonarnych rozsianych w całej Polsce i sprzedaży internetowej oferujemy naszym klientów mnogość rozwiązań dzięki którym nasi klienci mogą skorzystać z naszych produktów. Do dyspozycji klientów oddajemy wypożyczalnie sprzętu sportowego, które są rozmieszczone w każdym sklepie (Decathlon Rent), wraz z naszymi partnerami organizujemy treningi i aktywności sportowe (Decathlon Go) oraz pojawiamy się na treningach klubów sportowych w celu pokazania naszej oferty użytkownikom w miejscu uprawiania sportu. Chcemy być blisko naszych użytkowników i chcemy razem z nimi uprawiać sport.

Decathlon ma specjalną ofertę dla klubów, które chcą personalizować swoje stroje. Zajrzyj na stronę:https://club.decathlon.pl/kategoria/pilka-nozna