3 kwietnia 2023

Partnerzy Mazowieckiego Futbolu: KOMNET-MEDIA

W lutym 2022 roku Mazowiecki Związek Piłki Nożnej miał przyjemność zawrzeć współpracę z firmą KOMNET-MEDIA, która od tego momentu stała się oficjalnym Partnerem Mazowieckiego Futbolu.

W lutym 2022 roku Mazowiecki Związek Piłki Nożnej miał przyjemność zawrzeć współpracę z firmą KOMNET-MEDIA, która od tego momentu stała się oficjalnym Partnerem Mazowieckiego Futbolu. Przez ostatni rok zmieniło się wiele – m.in. nowa identyfikacja wizualna Mazowieckiego ZPN, a na trasę z naszymi kadrami wyjechał nowy obrandowany autokar, drużyny z forBET IV ligi otrzymały nowy produkt w postaci Skarbu Kibica, a trenerzy forBET IV ligi oraz Decathlon V ligi rywalizują o miano Trenera Miesiąca. Co łączy te efektowne projekty z firmą z Siedlec?

KOMNET-MEDIA jest agencją reklamową realizującą zadania w zakresie szeroko pojętej identyfikacji wizualnej, projektowania graficznego, produkcji reklamy oraz jej montażu. Przed realizacją zlecenia dokonują wizualizacji podejmowanego projektu. Zapewniają szybką i kompleksową obsługę (począwszy od projektu, poprzez dobór najlepszych materiałów, kończąc na gotowym produkcie), zarówno w przypadku wizytówki, jak i czasopisma w kilkutysięcznym nakładzie.

KOMNET-MEDIA skupia się na wspieraniu nie tylko samych klientów firmy, ale i całej społeczności mazowieckiej piłki, którą razem z klubami, MZPN i innymi jej partnerami i tysiącami kibiców współtworzy.

Zapraszamy na pierwszy artykuł z cyklu: Partnerzy Mazowieckiego Futbolu, w którym przybliżamy Wam profile działalności firm i podmiotów, które zdecydowały się na tak ważny dla nas wszystkich ruch – na wspieranie lokalnej piłki!

Jaki jest obszar Waszych działań?

Konrad Bruśniak, Komnet-Media: Nasza firma zajmuje się reklamą zewnętrzną oraz poligrafią. Specjalizujemy się w reklamie przestrzennej, takiej jak banery, kasetony, tablice, neony, reklama podświetlana, ale również projektujemy i wykonujemy inne materiały poligraficzne – w tym ulotki, naklejki, teczki, plakaty, gazetki, roll-up’y i wiele innych. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać praktycznie każdą dostępną na rynku formę reklamy.

Mieliśmy okazję przekonać się o tym, gdy wyprodukowaliście na nasze zamówienie Skarb forBET IV ligi, czy nowe statuetki dla Trenera Miesiąca, ale wiemy, że wspieracie nie tylko swoich klientów, czy Mazowiecki ZPN, ale również aktywnie działacie w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)na Mazowszu.W jakie inicjatywy się angażujecie i dlaczego zdecydowaliście się na taki krok?

Więcej o plebiscycie Trenera Miesiąca dowiesz się na naszej stronie klikając TUTAJ.
Jedna z realizacji KOMNET-MEDIA. Dzięki ich współpracy z innym Partnerem MZPN – firmą Mersi.pl nasze kadry w grze o najwyższe laury poruszają się wyjątkowym autokarem!

KB: Jako firma angażujemy się w działania społeczne i podejmujemy działania charytatywne. Wspieramy lokalną ligę piłkarską, jako sponsor, ale również organizujemy zbiórki charytatywne na rzecz potrzebujących mieszkańców naszego regionu. Produkujemy materiały reklamowe, za pomocą których potrzebujący mieszkańcy mogą nagłaśniać swoją charytatywną działalność. Ponadto, współpracujemy z lokalnymi organizacjami non-profit, oferując im preferencyjne ceny i wspierając ich działalność. W ten sposób utożsamiamy się z regionem, z którego pochodzi nasza firma.

To bardzo szczytne i godne pochwały działania, które pozycjonują Was bardzo wysoko wśród innych firm o podobnym profilu. Jak z Waszych usług / produktów mogą skorzystać nasi odbiorcy?

KB: Wystarczy kontakt mailowy bądź telefoniczny. Klienci są również mile widziani w siedzibie naszej firmy na ul. Budowlanej 3 w Siedlcach, gdzie z chęcią doradzimy i zasugerujemy najlepsze rozwiązania, a w przypadku prostych realizacji – jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny od ręki.