2 października 2015

Puchar Polski na Mazowszu

 Do kolejnej rundy szczebla okręgowego Pucharu Polski na Mazowszu 30 września br. dołączyli czwartoligowcy; nie obyło się bez niespodzianek.   W grupie warszawskiej należały do nich przegrane Ożarowianki z Unią Warszawa 0:1, UKS Łady z Przyszłością Włochy 1:2 czy Bugu Wyszków z Sokołem Serock po rzutach…

 Do kolejnej rundy szczebla okręgowego Pucharu Polski na Mazowszu 30 września br. dołączyli czwartoligowcy; nie obyło się bez niespodzianek.

  W grupie warszawskiej należały do nich przegrane Ożarowianki z Unią Warszawa 0:1, UKS Łady z Przyszłością Włochy 1:2 czy Bugu Wyszków z Sokołem Serock po rzutach karnych. Także w karnych lepsza od Mszczonowianki była Żyrardowianka i Błonianka od Naprzodu Brwinów. W innych spotkaniach rezerwy Legionowii pokonały Łomianki 3:2 a rezerwy Znicza Pruszków uległy MKS Piaseczno 5:2. Sparta Jazgarzew wygrała 2:0 z rezerwami Drukarza, Huragan Wołomin pokonał 5:2 ŁKS Łochów, Konstancin rozgromił A-klasowy Świt Warszawa 6:2, wysoko wygrała też Wilga Garwolin (6:1) z Józefovią a Mazur Karczew wygrał w Łaskarzewie 3:0.  

   W okręgu ciechanowsko/ostrołęckim najwyższe zwycięstwo odniósł MKS Przasnysz – 9:0 w Dzierzgowie. Po rzutach karnych wygrała w Szreńsku Wkra Bieżuń a Korona Szydłowo przegrała w Konopkach; w pozostałych meczach triumfowali gospodarze : w Myszyńcu Bartnik wygrał 3:2 z Ostrovią, w Łysem Tęcza pokonała 4:0 ostrołęcką Narew a w Nowym Mieście Sona wygrała 4:3 z Mławianką.

   Tylko jedno spotkanie odbyło się w płockim; w Drobinie rezerwy Wisły pokonały Skrę 2:0 zaś Bzura oddała mecz walkowerem Kasztelanowi Sierpc.

   W radomskim ZYKO PP zwyciężali goście : Warka 2:0 w Głowaczowie, Proch Pionki 3:1 w Jedlińsku, Skaryszewianka 2:0 w Błotnicy a Powiślanka Lipsko pokonała Zamłynie dopiero w rzutach karnych.

   Ostre strzelanie zanotowaliśmy w okręgu siedleckim. W Sadownem Fenix Siennica wygrał aż 7:2, w Barczący 4:1 Podlasia. Przegrały obie Tęcze : w Korczewie 3:4 z Wilgą Miastków a w Stanisławowie 1:2 z Mazovią. Lacka Jabłonianka pokonała 3:1 Płomień Dębe Wielkie, zaś Huta Czechy postarała się o niespodziankę wygrywając 3:1 z Czarnymi Węgrów. Bez walki uzyskał awans Zryw z Sobolewa, do którego nie przyjechała Victoria Kałuszyn.

  Niebawem poznamy pary kolejnej rundy regionalnego szczebla Pucharu Polski; grupa warszawska zagra już 7 października br.