12 marca 2024

Ruszyła II edycja Wyzwań Grassroots!

To ogólnopolska inicjatywa skierowana do uczniów szkół podstawowych. Konkurs polega na stworzeniu krótkiego filmu, który przedstawi drużynę wykonującą dane wyzwanie konkursowe.

To ogólnopolska inicjatywa skierowana do uczniów szkół podstawowych. Konkurs polega na stworzeniu krótkiego filmu, który przedstawi drużynę wykonującą dane wyzwanie konkursowe.

Wyzwania Grassroots mają przede wszystkim angażować uczniów do aktywności fizycznej i pobudzać ich kreatywność. Do konkursu mogą zgłosić się drużyny posiadające minimum 5, a maksymalnie 10 uczniów w trzech kategoriach klas: 2-3, 4-5, 6-7.

W każdym z trzech wyzwań nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii:

I miejsce – wyjazd na mecz Reprezentacji Polski oraz voucher o wartości 5 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego;
II miejsce – voucher o wartości 4 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego;
III miejsce – voucher o wartości 3 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego;

Wyzwania Grassroots to gwarancja niezapomnianych emocji podczas przygotowywania filmiku konkursowego!

Aby wziąć udział w Wyzwaniach Grassroots, wystarczy, że Opiekun drużyny poprawnie umieści post publiczny na profilu swoim lub szkoły w portalu Facebook wraz z informacją dotyczącą nazwy szkoły, kategorią i nazwą wyzwania oraz określonymi hasztagami, tj. #wyzwaniegrassroots oraz odpowiednim hasztagiem ogłoszonym
w dniu rozpoczęcia wyzwania.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz same wyzwania publikowane będą na stronie https://www.pzpn.pl/wyzwaniagrassroots oraz na grupie na portalu społecznościowym Facebook – Wyzwania Grassroots: https://www.facebook.com/groups/wyzwaniagrassroots

W razie pytań, pomocy udziela Komitet Organizacyjny „Wyzwania Grassroots” (e-mail: wyzwaniagrassroots@pzpn.pl).

Będziemy zobowiązani za udostępnienie informacji dot. Wyzwań Grassroots na Państwa stronie internetowej oraz social mediach.