2 stycznia 2023

Super propozycje na nowe wyzwania w 2023 roku!

Przełom roku to dla wielu czas na noworoczne postanowienia, plany i nowe wyzwania. Poniżej prezentujemy nasze propozycje dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Udostępnij i podziel się linkiem do tego artykułu ze znajomymi, być może będzie to dla nich ciekawa inspiracja! Zostań sędzią! Szymon Marciniak, który wraz ze swoim…

Przełom roku to dla wielu czas na noworoczne postanowienia, plany i nowe wyzwania. Poniżej prezentujemy nasze propozycje dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Udostępnij i podziel się linkiem do tego artykułu ze znajomymi, być może będzie to dla nich ciekawa inspiracja!

Zostań sędzią!

Szymon Marciniak, który wraz ze swoim mistrzowskim zespołem sędziował finał mundialu w Katarze, zaprasza wszystkich na kurs sędziowski w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej!

Kurs odbędzie się hybrydowo w Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Polna 7A, Warszawa) oraz ONLINE.

Czas trwania kursu: od 14 stycznia 2023 do 12 marca 2023

Szczegóły na stronie: www.ws.waw.pl

Zapisy do 14 stycznia 2023 pod adresem: kurs@ws.waw.pl lub w siedzibie Mazowieckiego ZPN (ul. Puławska 111A/50, Warszawa).

Organizowane są również kursy sędziowskie w Radomiu, Płocku, Ciechanowie-Ostrołęce i Siedlcach.

Zainteresowani? Więcej informacji pod adresem: kontakt@ksmzpn.pl oraz na stronie: http://ksmzpn.pl/

Zostań trenerem i podnieś swoje kompetencje!

Trwają zapisy na kurs UEFA C dla wszystkich, którzy zechcieliby zacząć nowy rok, jako kandydaci na trenera!

Zapraszamy do zapisów również tych, którzy licencję UEFA C już mają, a chcieliby podnieść swoje kompetencje – kurs UEFA B już czeka!

Organizowane są również kursy w Radomiu, Płocku, Ciechanowie-Ostrołęce i Siedlcach.

Więcej informacji znajdziesz klikając TUTAJ.

Dołącz do Kadry Oldboyów MZPN!

Uprzejmie informujemy, że w Mazowieckim ZPN powstała Kadra Oldboy, która będzie reprezentowała Mazowsze w rozgrywkach o mistrzostwo kraju oraz imprezach okolicznościowych.

Przejdź selekcję i zostań Reprezentantem Mazowsza! To by było coś! Kolejna selekcja już 7.01.2023 r. w godzinach 9:30 -11:00 w hali przy ul. Ks. Bolesława 1/3 w Warszawie.

Więcej dowiesz się klikając TUTAJ.