5 lutego 2019

Totolotek sponsorem Pucharu Polski

  Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zakłady bukmacherskie Totolotek S.A. zostały Sponsorem Tytularnym Pucharu Polski. Rozgrywki będą teraz nosiły oficjalną nazwę TOTOLOTEK Puchar Polski. Umowa będzie obowiązywać do 31 maja 2021 roku.

   Totolotek S.A. jest oficjalnym partnerem rozgrywek Pucharu Polski od lipca 2017 roku. Współpraca w kolejnych sezonach układała się wzorowo, więc postanowiono pójść krok dalej i zakłady bukmacherskie zostały Sponsorem Tytularnym Pucharu Polski.

W ramach współpracy sponsoringowej Totolotek uzyskał prawa posługiwania się tym tytułem i nazwą rozgrywek TOTOLOTEK Puchar Polski. Zakłady bukmacherskie mają także prawa do wykorzystania we własnej komunikacji marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski, który został zmieniony po podpisaniu umowy. Marka będzie obecna na nośnikach reklamowych podczas meczów, rękawach koszulek zawodników biorących udział w rozgrywkach i podczas innych wydarzeń związanych z rozgrywkami o Puchar Polski. Umowa będzie obowiązywać do 31 maja 2021 roku.

(js)